Sam Raimi walczy o wyreżyserowanie „Spider-Mana 4” z Tomem Hollandem!

Sam Raimi chce wrócić do świata Spider-Mana. Do tej pory wydawało się jednak, że reżyser pierwszej trylogii z przygodami Petera Parkera zajmie się wyreżyserowaniem czwartego filmu własnej serii z pierwszej dekady XX wieku, ale najnowsze przecieki ujawniają, że może powrócić do tego świata za sprawą filmu z Tomem Hollandem!

Sam Raimi wyreżyseruje „Spider-Mana 4” z Tomem Hollandem?

Na powrót Spider-Mana granego przez Toma Hollanda czekamy od grudnia 2021 roku. Przez ostatnie miesiące mówiło się głównie o zakulisowych dyskusjach pomiędzy przedstawicielami studia Sony Pictures i Marvel Studios na temat tego, w jakim kierunku ma podążyć czwarty film serii, ale niedawno w końcu pojawiły się pierwsze konkrety ujawniające termin rozpoczęcia zdjęć. Mówi się, że ekipa ma zameldować się do pracy na planie jesienią tego roku. Film „Spider-Man 4” nadal nie ma jednak reżysera, co Sony musi zmienić w ciągu najbliższych tygodni jeśli chce utrzymać jesienny termin wejścia na plan.

Niespodziewanie okazało się właśnie, że jednym z kandydatów do zajęcia się wyreżyserowaniem filmu jest nie kto inny jak Sam Raimi. Twórca oryginalnej trylogii, w której Pajączka zagrał Tobey Maguire, włączył się do walki o wyreżyserowanie „Spider-Mana 4”.

Sprawdź też: Pamela Anderson zagra u boku Liama ​​Neesona w nowej wersji „Nagiej broni”!

Spider-Man

Z najświeższych informacji wynika, że jak na razie Raimiemu nie złożono jeszcze żadnej oficjalnej oferty, ale twórca rozmawiał z Sony i aktualnie wydaje się jednym z głównych kandydatów, zwłaszcza w obliczu tego, że poprzedni twórcy, których rozpatrywano, zajęli się innymi projektami. Z projektem łączeni byli Justin Lin, który niedawno rozpoczął prace nad filmem „Stakehorse” oraz Drew Goddard („Dom w głębi lasu”), który zajmuje się obecnie przygotowaniem filmu „Matrix 5”.

W przypadku Raimiego też pojawia się niebezpieczeństwo napiętego harmonogramu, bo w planach reżysera znajduje się thriller „Send Help”, ale jego realizacja nie jest jeszcze na zaawansowanym etapie i jeśli przedstawiciele Sony zaproponują mu oficjalnie możliwość wyreżyserowania „Spider-Mana 4”, to Raimi może opóźnić realizację projektu.

źródło: worldofreel.com / zdj. Sony Pictures