Sandra Bullock i Nicole Kidman wrócą w kontynuacji filmu „Totalna magia”!

Kto by się spodziewał takich wieści z Hollywood? Kolejną produkcją, która po latach ma doczekać się kontynuacji, okazała się właśnie komedia fantasy „Totalna magia”, w której ponad ćwierć wieku temu zagrały Sandra Bullock i Nicole Kidman.

Sandra Bullock i Nicole Kidman wrócą po latach w „Totalnej magii 2”

Hollywood sięga po kolejny film z końcówki XX wieku i zamierza odświeżyć go za sprawą kontynuacji. Tym razem niespodziewanie padło na komedię „Totalna magia” z 1998 roku bazującą na powieści Alice Hoffman. Studio Warner Bros. zapowiedziało właśnie, że ruszają prace nad kontynuacją, a główne role w filmie mają powtórzyć Sandra Bullock i Nicole Kidman, które są aktualnie w trakcie negocjacji swoich kontraktów.

Bohaterkami pierwszej części są dwie siostry, które po stracie rodziców trafiają pod opiekę ciotek, które okazują się wiedźmami. Dziewczynki stopniowo odkrywają w sobie różne nadprzyrodzone moce, ale okazuje się, że ciąży nad nimi klątwa sprawiająca, że mężczyźni, których obdarzą miłością, szybko tracą życie.

Sprawdź też: Serialowi giganci wracają! Nowe odcinki „Bridgertonów” i „The Boys”, czyli lista premier tygodnia!

Scenariusz do „Totalnej magii 2”  przygotowuje Akiva Goldsman, a Bullock i Kidman będą nie tylko gwiazdami filmu, ale też jego producentkami u boku Denise Di Novi. W 2019 roku platforma HBO Max chciała zrealizować spin-off filmu zatytułowany „Rules of Magic”, który miał bazować na książkowym prequelu powieści Hoffmana. Serial ostatecznie nie ujrzał jednak światła dziennego.

źródło: Variety.com / zdj. Warner Bros.