Saoirse Ronan i Paul Mescal razem na ekranie. Zobaczymy ich w thrillerze sci-fi

Tej jesieni do kin trafi nowy thriller science fiction zatytułowany „Foe”. W rolach głównych widowiska wyreżyserowanego przez Gartha Davisa („Lion. Droga do domu”) zobaczymy irlandzkie gwiazdy kina - Saoirse Ronan („Lady Bird”) oraz Paula Mescala („Aftersun”). Sprawdźcie świeżą porcję fotek oraz opis projektu.

Akcja „Foe” rozegra się w nieodległej przyszłości zniszczonej przez wielkie korporacje i rozkład naturalnego środowiska. Junior (Mescal) i Henrietta (Ronan) to młode małżeństwo, które mieszka na oddalonej od cywilizacji farmie. Pewnej nocy do ich drzwi puka nieznajomy (w tej roli Aaron Pierre znany z „Kolei podziemnej”) i przekazuje im złe wieści. Junior został wybrany do wyprawy na orbitującą wokół Ziemi stację kosmiczną

Sprawdź też: Mamy to! Romantyczny hit Amazona przedłużony na 3. sezon

Projekt jest adaptacją bestsellerowej powieści science fiction o tym samym tytule autorstwa Iaina Reida, autora pierwowzoru „Może pora z tym skończyć”. Oprócz reżyserii Davis zajął się również stworzeniem scenariusza do filmu wraz z pisarzem. Przedsięwzięcie zostanie pokazane przez Amazon Studios, które za prawa dystrybucyjne zapłaciło kwotę ponad 30 mln dolarów.

Foe” zadebiutuje w amerykańskich kinach już 6 października. Po tej dacie powinniśmy spodziewać się debiutu obrazu na platformie streamingowej Prime Video.

Saoirse Ronan i Paul Mescal w filmie Foe za Vanity Fair i Amazon Studios.jpg

Aaron Pierre w filmie Foe za Vanity Fair i Amazon Studios.jpg

Paul Mescal w filmie Foe za Vanity Fair i Amazon Studios.jpg

Saoirse Ronan w filmie Foe za Vanity Fair i Amazon Studios.jpg

Saoirse Ronan i Paul Mescal w filmie Foe za Vanity Fair i Amazon Studios.jpg

Zdj. Vanity Fair / Amazon Studios