Sara Sampaio będzie pomagała Luthorowi. Nowe nazwiska w obsadzie filmu o Supermanie

Casting do nowego filmu o Supermanie rozkręcił się na dobre. Poznaliśmy właśnie kolejne nazwiska, które zasilą obsadę widowiska przygotowywanego przez Jamesa Gunna. Kontrakt na zagranie w produkcji podpisali Sara Sampaio oraz Skyler Gisondo.

Sara Sampaio oraz Skyler Gisondo zagrają w filmie o Supermanie

James Gunn zdecydował, że w jego filmie o Supermanie w Lexa Luthora wcieli się Nicholas Hoult. Szef nowego DC Studios szybko znalazł pomocniczkę dla kultowego złoczyńcy. Kontrakt na zagranie w filmie podpisała Sara Sampaio, portugalska modelka, wcieli się w Eve Teschmacher, asystentkę Luthora, która stała się prawą ręką zagorzałego przeciwnika Supermana, a z czasem także obiektem uczuć Lexa. Bohaterka pojawiła się już w filmach o Supermanie z udziałem Christophera Reeve’a, w których zagrała ją Valerie Perrine. W serialu o Supergirl wcieliła się w nią natomiast Andrea Brooks.

W filmie obsadzony został też Skyler Gisondo mający wcielić się w Jimmy'ego Olsena, młodego fotografa zatrudnionego w The Daily Planet, który często współpracuje z Clarkiem Kentem i Lois Lane. W bohatera przez lata w różnych produkcjach wcielali się Jack Larson, Marc McClure i Sam Huntington.

Skyler Gisondo

Prace na planie filmu „Superman Legacy” ruszą na początku przyszłego roku. Premiera odbędzie się 11 lipca 2025 roku. Głównych bohaterów zagrają: David Corenswet i Rachel Brosnahan. W obsadzie są także Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

źródło: variety.com / deadline.com / zdj. Xavier Collin / depositphotos / Netflix