Scenariusze do animowanego „Terminatora” od Netfliksa gotowe. Zdjęcie strony tytułowej

Mattson Tomlin, showrunner animowanej serii „Terminator” na Netfliksie, potwierdził, że scenariusze pierwszego sezonu zostały przygotowane. Jednocześnie na Twitterze Tomlina pojawiły się dwie fotki przedstawiające gotowe teksty, w tym stronę tytułową

Tomlin, współscenarzysta filmu „The Batman” pełni rolę showrunnera i producenta wykonawczego animowanego „Terminatora”. Za graficzną stronę serialu odpowie japońskie studio Production IG współpracujące z Netfliksem od 2018 roku przy takich produkcjach jak „Ghost in the Shell: SAC_2045” i „B: The Beginning”.

Ostatnią próbą reaktywacji popularnej serii Jamesa Camerona był film  „Terminator: Mroczne przeznaczenie” z 2019 roku, w którym do kultowej marki wrócili Arnold Schwarzenegger jako T-800 i Linda Hamilton jako Sarah Conor. Na papierze nowy „Terminator” zapowiadał się jako murowany sukces, ale pozostałe wybory castingowe i scenariuszowe oraz zakulisowe przepychanki pomiędzy Millerem i Cameronem, który został producentem filmu, sprawiły, że „Mroczne przeznaczenie” stało się drugą największą porażką finansową 2019 roku.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj. TriStar Pictures