Seria „Sherlock Holmes” na 4K UHD – przegląd ofert i specyfikacja

22 września swoją premierę miały wydania 4K UHD z filmami z serii Sherlock Holmes”, w której główne role zagrali Robert Downey Jr. i Jude Law. Sprawdźcie nasz przegląd ofert.

Na płytach 4K UHD z filmami znajdziemy polską wersję językową w postaci lektora w formacie Dolby Digital 5.1 oraz napisów. W przypadku obrazu w rozdzielczości 4K możemy liczyć na system HDR10 oraz oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie DTS-HD Master Audio 5.1.

O filmach

Czas zacząć grę w jakości 4K! Robert Downey Jr. i Jude Law, jako legendarni Holmes i Watson. Nowatorska wersja przygód ukazuje nieznane wcielenie legendarnego detektywa, jako człowieka o niezrównanym intelekcie. Reżyser Guy Richie stanął za sterem hipnotyzującej produkcji o największym detektywie jakiego widział świat!
 
Robert Downey Jr. i Jude Law powracają jako Holmes i Watson w kontynuacji światowego hitu. Tym razem na ich drodze staje najpotężniejszy geniusz zbrodni profesor James Moriarty. Holmes i Watson przemierzają niemal całą Europę, by powstrzymać zbrodniarza i pokrzyżować jego plan dominacji nad światem.

„Sherlock Holmes” 4K UHD – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

„Sherlock Holmes: Gra cieni” 4K UHD – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Galapagos

Data wydania

22.09.2020

Opakowanie

Plastikowe

Czas trwania [min.]

128/129

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 1.78:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD Master Audio 5.1 angielski

Polska wersja

 Dolby Digital 5.1 polski (lektor), napisy

źródło: Galapagos / zdj. Warner Bros.