Najlepszy serial o Batmanie trafił na Netflix! Takiej wersji nie znajdziecie na HBO Max!

Platforma Netflix stała się domem dla kolejnych popularnych seriali studia Warner Bros. W polskiej wersji streamingowego giganta pojawił się dzisiaj między innymi serial kultowy serial z Batmanem! Warto odnotować, że do serwisu Netflix trafiła jego wersja z polskim dubbingiem, której nie znajdziemy na platformie HBO Max.

Kultowy serial z Batmanem trafił na Netflix i to z dubbingiem!

Netflix pozyskał kolejne seriale należące do katalogu Warnera. Obydwie firmy od lipca związane są nową umową umożliwiającą streamingowemu gigantowi pokazywanie wybranych tytułów z biblioteki HBO. Przez ostatnie miesiące do polskich widzów Netfliksa trafiły już takie tytuły jak: Niepewne”,Gracze”, a także niezwykle cenione seriale wojenne, czyli „Pacyfik” oraz „Kompania braci”. Pod koniec września w ofercie serwisu miał pojawić się też kultowy serial o Batmanie, ale jego premiera została ostatecznie przesunięta na 21 listopada. Dzisiaj nie było już jednak żadnych niespodzianek i serial „Batman: The Animated Series” trafił na platformę Netflix.

Od momentu, kiedy ogłoszono, że Netflix będzie pokazywał tę popularną produkcję, widzowie zaczęli zastanawiać się, w jakiej wersji językowej animowany Batman zawita do widzów platformy. W serwisie pojawiło się 65 odcinków, czyli cały pierwszy sezon. Taki sam zestaw epizodów dostępny jest od lutego w ofercie polskiego HBO Max, gdzie wszystkie odcinki można oglądać wyłącznie w oryginalnej wersji dźwiękowej z polskimi napisami. Teraz pojawiła się jednak możliwość obejrzenia produkcji z polskim dubbingiem. W pierwszych 56 odcinkach serialu „Batman” znajdziemy polski dubbing przygotowany wiele lat temu na potrzeby wydań DVD z serialem. Pozostałe epizody oferują natomiast nowy dubbing. Jednocześnie na Netflix nie trafiła wersja z polskimi napisami.

Batman animowany serial na Netflix dubbing

Od dzisiaj na Netflix możecie oglądać też serial Scooby-Doo i brygada detektywów” oraz nowe „Zwariowane melodie” i „Steven Universe”. Do widzów miała trafić też dzisiaj „Liga Młodych”, ale podobnie, jak w przypadku serialu o Batmanie jej debiut został odłożony w czasie.

zdj. Warner Bros. / Netflix