Harley Quinn wróci na HBO Max. Serial przedłużony na piąty sezon

Przynosimy dobre nowiny dla wszystkich miłośników szalonych przygód Harley Quinn i Poison Ivy. Animowana produkcja została przedłużona przez HBO Max na kolejny, piąty już sezon.

Będzie piąty sezon serialu „Harley Quinn”. Kiedy premiera na HBO Max?

Serial „Harley Quinn” przedłużono na kolejny sezon na niecałe cztery miesiące po premierze poprzedniej serii. Popularność zwariowanych przygód tytułowej bohaterki zaowocowała nawet zamówieniem przez HBO spin-offu. W 2024 roku swoją premierę będzie miał serial opowiadający o przygodach Kite Mana. Zobaczymy jak złoczyńca próbuje samodzielnie prowadzić bar dla największych złoczyńców z Gotham City.

W czwartym sezonie Harley niespodziewanie rozpoczęła współpracę z Bat-rodziną. Bohaterka połączyła siły z Robinem, Nightwingiem i Batgirl, a Ivy przyjęła nową rolę dyrektora generalnego Legionu Zagłady. Gdy Harley zaczęła akceptować swoją mniej wywrotową działalność ucierpiał na tym jej związek z Ivy. Ostatecznie jednak obie bohaterki wspólnie z Batgirl i Catwoman utworzyły jednak grupę Gotham City Sirens. Premiery piątego sezonu możemy oczekiwać najwcześniej w drugiej połowie 2024 roku

zdj. HBO Max