Serial Marvela ciągle zmienia tytuł. Ten jest zdecydowanie najdziwniejszy

Marvel bawi się ze swoimi widzami w kotka i myszkę, albo naprawdę ma problem ze zdecydowaniem się na to, jak powinien brzmieć tytuł jego nowego serialu szykowanego na platformę Disney+. Produkcja będąca spin-offem serialu „WandaVision” otrzymał właśnie czwarty tytuł i to nie musi być wcale jego ostateczna nazwa.

Serial Marvela dostał właśnie czwarty tytuł. O co chodzi w ciągłych zmianach?

Kiedy Marvel Studios po raz pierwszy poinformował o tym, że planuje stworzenie spin-offu serialu „WandaVision”, otrzymał on tytuł „Agatha: House of Harkness”. Po pewnym czasie przyszła pierwsza zmiana, która przemianowała tytuł na „Agatha: Coven of Chaos”, ale ten tytuł też nie przetrwał zbyt długo i ostatnio produkcja znana była jako „Agatha: Darkhold Diaries”.

Okazuje się, że ten tytuł również należy do przeszłości, bo wczoraj na oficjalnym koncie serwisu streamingowego Disney+ pojawiła się plansza ogłaszająca kolejny tytuł serialu i jego nowego logo. Tym razem postawiono na tytuł, który wydaje się najdziwniejszy z wszystkich dotychczasowych: „Agatha: The Lying Witch with Great Wardrobe”, co można przetłumaczyć jako „Agata: Kłamliwa wiedźma z wielką szafą”.

Sprawdź też: Disney+ kręci pierwszy polski serial! Głośne nazwiska w obsadzie „Breslau”.

agatha nowy serial

Co jednak najdziwniejsze, post ujawniający nowy tytuł szybko zniknął z mediów społecznościowych Disneya i teraz widzowie zastanawiają się, czy był to żart jednego z pracowników prowadzących Twittera platformy streamingowej, czy może część specyficznej kampanii promocyjnej serialu, która postanowiła wykorzystać częste zmiany tytułów do wypromowania nowej produkcji MCU opowiadającej o Czarownicy o chaotycznej i psotnej naturze.

Trudno mówić jednak o zbiegu okoliczności, bo pojawiają się pogłoski sugerujące, że zwiastun serialu może pojawić się już dzisiaj przy okazji organizowanego przez Disneya wydarzenia, na którym promowane będą nadchodzące produkcje. Kwestia tytułu powinna więc wyjaśnić się już w najbliższym czasie. Z nieoficjalnych przecieków wynikało, że spin-off serialu WandaVision z udziałem Kathryn Hahn zadebiutuje na platformie Disney+ pod koniec września 2024 roku.

zdj. Marvel