Serial o Echo będzie wprowadzeniem do historii Daredevila. Opis ostatniej sceny

Pojawiły się nowe szczegóły na temat serialu „Echo”, który będzie pierwszą telewizyjną produkcją Marvela skierowaną do dorosłego widza. Wygląda na to, że serial stanie się też bezpośrednim wstępem do solowej produkcji z przygodami Daredevila.

O czym opowie serial „Echo”? Mamy nowe informacje o produkcji Marvela

Akcja „Echo” rozgrywa się po wydarzeniach pokazanych w serialu „Hawkeye” i skupia się na tym, jak Maya Lopez podejmuję próbę znalezienia własnej drogi w walce z przestępczością, aby na dobre przeistoczyć się w superbohaterkę znaną jako Echo. Z ujawnionych właśnie informacji dowiadujemy się zarówno tego, jak zaczyna się jej serialowa przygoda, jak i tego, jak się kończy. Jeśli więc nie chcecie psuć sobie zabawy, to ostrzegamy o SPOILERACH.

Po tym, jak główna bohatera wraca do rodzinnego miasta i trzyma swoją kryminalną przeszłość w tajemnicy, zaczyna powoli odkrywać na nowo swoje korzenie. Przeszłość nie daje jej jednak spokoju i powraca pod postacią Kingpina, którego pojawienie się sprowadza na dwójkę bohaterów uwagę kartelu Black Knife. Mimo dzielących ich różnić Echo i Kingpin muszą połączyć siły, by przetrwać. Pod koniec serialu zobaczymy z kolei, jak główna bohaterka rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu i otwiera własną agencję detektywistyczną w Nowym Jorku. W ostatniej scenie, która ma pokazywać, że Echo będzie odgrywała rolę w kolejnych projektach MCU, widzimy, że w jej drzwiach z nowym zleceniem pojawia się sam Daredevil.

Kingpin w serialu Echo

Premiera serialu Echo” odbędzie się na platformie Disney+ już 10 stycznia 2024 roku. Na solową produkcję o Daredevilu będziemy musieli poczekać natomiast aż do 2025 roku.

źródło: twitter.com / zdj. Marvel