Serial „Stary człowiek” z Jeffem Bridgesem zadebiutuje w Polsce na Disney+. Znamy datę premiery

Jeff Bridges zawita niedługo ze swoim nowym serialem „The Old Man” na ekrany polskich widzów. Platforma Disney+ jeszcze we wrześniu tego roku uzupełni swoją ofertę o pierwszy sezon produkcji, która otrzymała polski tytuł „Stary człowiek”.

Produkcja The Old Man bazująca na bestsellerowej powieści Thomasa Perry'ego pojawiła się w Stanach Zjednoczonych a antenie stacji FX dokładnie 16 czerwca. Jej emisję zakończono 21 lipca po siedmiu odcinkach. Wiemy jednak już kilku tygodni, że serial doczeka się drugiego sezonu. Tymczasem dowiedzieliśmy się właśnie, że w Polsce „Stary człowiek” będzie dostępny na platformie Disney+ od 28 września. W dniu premiery na platformie pojawią się dwa pierwsze epizody.

Sprawdź też: Premiery Netflix na sierpień 2022 – „Sandman”, „Locke & Key”, „Kolejne 365 dni” i inne.

Głównym bohaterem serialu „The Old Man” jest Dan Chase, emerytowany oficer CIA, który kilkadziesiąt lat temu odszedł z rządowej organizacji i od tego czasu żyje poza systemem. Kiedy płatny zabójca próbuje zabić Chase'a, stary agent pojmuje, że aby zapewnić sobie przyszłość, musi rozprawić się z demonami przeszłości. W obsadzie serialu są także: John Lithgow, Alia Shawkat, EJ Bonilla, Gbenga Akinnagbe, Amy Brenneman oraz Bill Heck, Leem Lubany i Pej Vahdat.

zdj. FX