Do Polski wulgarny pluszak trafi z opóźnieniem. Gdzie i kiedy obejrzymy serial „Ted”?

Czekacie na powrót Teda? Znamy już datę premiery serialowych przygód wulgarnego pluszaka na SkyShowtime i w Polsce będziemy musieli poczekać na serialowy prequel filmowej serii z Markiem Wahlbergiem nieco dłużej.

Serial „Ted” – premiera w Polsce z opóźnieniem. Polski zwiastun i data premiery serialu

Akcja serialu, poprzedzająca wydarzenia przedstawione w serii filmów, rozgrywa się w 1993 roku, kiedy chwila największej sławy misia Teda właśnie przemija. Ted wraca do domu we Framingham w Massachusetts, gdzie mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem, 16-letnim Johnem Bennettem (Max Burkholder), jego rodzicami – Mattym i Susan (Scott Grimes i Alanna Ubach) – i kuzynką Blaire (Giorgia Whigham). Ted wprawdzie nie ma dobrego wpływu na Johna, ale jest jego wiernym kumplem, który w imię przyjaźni jest gotów zrobić naprawdę wiele.

 

W Polsce serial „Ted” będziemy mogli oglądać wyłącznie na platformie SkyShowtime. Premierę zaplanowano na 22 lutego. W dniu premiery pojawią się pierwsze trzy odcinki serialu, a kolejne będą pokazywane co tydzień. Na pierwszy sezon złoży się 7 odcinków. Widzowie z USA będą mogli oglądać serial o Tedzie już od 11 stycznia na platformie Peacock.

zdj. Universal Pictures