Nie martwcie się! Będzie trzeci sezon serialu „The Bear”

Koniec niepewności. Po czterech miesiącach od premiery drugiego sezonu serialu „The Bear” należąca do Disneya stacja FX zdecydowała o zamówieniu trzeciego sezonu. Dwie pierwsze serie zostały rewelacyjnie przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków.

Serial „The Bear” przedłużony na kolejny sezon!

Stacja FX trzymała przez ostatnie miesiące widzów w niepewności, ale w końcu ogłosiła już oficjalnie, że zamówiła trzeci sezon swojego hitowego serialu „The Bear”. Produkcja z Jeremym Allenem Whitem w roli głównej powróci z kolejnymi odcinkami, ale stanie się to najwcześniej dopiero pod koniec przyszłego roku na Disney+.

W Polsce drugi sezon „Miśka” pojawił się na platformie Disney+ na początku sierpnia, kilka tygodni po premierze w USA. Pierwszy sezon zebrał od krytyków 100% pozytywnych recenzji (przy 79 tekstach) w serwisie Rotten Tomatoes. Druga seria mogła z kolei liczyć na 99% pozytywnych recenzji od krytyków – przy 101 tekstach serial zebrał zaledwie jedną negatywną opinię, a średnia ocena wynosi aż 9,20 na 10! W przypadku pierwszej serii było to 8,70.

W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) podjęli się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w lokal na wyższym poziomie. Okazało się jednak, że nie jest to wcale proste zadanie.

zdj. Disney