Serial „The Boys” dostanie swój spin-off o młodych superbohaterach

Rosnąca popularność serialu „The Boys” zaowocowała ogłoszeniem pierwszego spin-offa. Platforma Amazon Prime Video zamówiła realizację produkcji, która ma skoncentrować się na przygodach superbohaterów w czasach ich pobytu na studiach.

Pisaniem scenariusza do pierwszego odcinka serialu zajmuje się już Craig Rosenberg, producent wykonawczy „The Boys”. Amazon podjął decyzję o ogłoszeniu realizacji projektu na chwilę po tym, jak drugi sezon serialu okazał się najczęściej oglądaną premierą na platformie Prime Video. Nowa seria bez problemów podwoiła wynik osiągnięty w 2019 roku przez pierwszy sezon, który wówczas i tak ustanowił świetny rezultat.

Spin-off opisywany jest jako pełen humoru i brutalności serial utrzymany w stylu „The Boys”. Oczywiście produkcja powstanie w ramach kategorii R, a akcja zostanie osadzona w jedynej amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla młodych superbohaterów. Zobaczymy, jak superbohaterowie wchodzą w dorosłe życie, a ich moralne, fizyczne i seksualne granice zostają wystawione na próbę. Każdy z nich będzie musiał walczyć o zyskanie najlepszego kontraktu w największych miastach, więc szkoła to tak naprawdę dla nich prawdziwe Igrzyska śmierci.

Data premiery nie została ustalona, ale produkcja powinna pojawić się na platformie w 2021 roku.

źródło: deadline.com / zdj. Amazon Prime Video