Serial „The Boys” powraca! Zwiastun 4. sezonu, a w nim Jeffrey Dean Morgan!

Mamy pierwszy zwiastun nowej serii najbrutalniejszego serialu o superbohaterach. Tak zapowiada się czwarty sezon „The Boys”. Zobaczcie, jak potoczy się dalsza bitwa między Homelanderem (Antony Starr) i Rzeźnikiem (Karl Urban). W zapowiedzi pojawił się też Jeffrey Dean Morgan znany doskonale ze świata „The Walking Dead”.

Serial „The Boys” wraca! To będzie przełomowy sezon! Mamy zwiastun

Świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej Gabinetu Owalnego niż kiedykolwiek wcześniej i znajduje się pod opieką Homelandera, który umacnia swoją władzę w Vought. Tymczasem Butcher, któremu pozostały ostatnie miesiące życia, stracił zaufanie syna Becci, a także pozycję lidera w drużynie Chłopaków. Reszta zespołu ma już dość jego kłamstw. Stawka jest jednak wyższa niż kiedykolwiek wcześniej i dotyczy przyszłości świata, więc dawni przyjaciele muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie ludzkości, nim będzie za późno.

W zwiastunie obok wielu powracających postaci pojawia się też kilka nowych twarzy. Mamy okazję zobaczyć Jeffreya Deana Morgana, który wcieli się w dawnego przyjaciela Butchera. Aktor dzięki udziałowi w „The Boys” ponownie spotkał na planie Erica Kripkego, twórcę, z którym współpracował przez lata przy serialu „Supernatural”. Widzimy też dwie aktorki, które zagrają nowe superbohaterki. Będą to: Susan Heyward jako Sister Sage oraz Valorie Curry grająca Firecracker.

Czwarty sezon „The Boys” zadebiutuje na platformie Prime Video w 2024 roku.

zdj. Amazon Prime Video