Serialowa ofensywa Marvela! „She-Hulk”, „Moon Knight” i nowe informacje

Na specjalnym panelu poświęconym serialowym produkcjom Marvela prezes studia, Kevin Feige, zaprezentował kolejne rewelacje na temat przyszłych produkcji mających tworzyć w kolejnych latach MCU. Poznaliśmy nowe gwiazdy zapowiedzianych już seriali oraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że Marvel zdecydowanie będzie w kolejnych latach stawiał na telewizyjne produkcje. Oficjalnie zapowiedziano już, że na Disney+ zadebiutują Ms. Marvel, She-Hulk i Moon Knight.

Nowe seriale Marvela

Na panelu Kevin Feige oficjalnie potwierdził, że Marvel pracuje już nad serialami o Ms. Marvel, She-Hulk i Moon Knight'cie. Zaprezentowano również ich oficjalne loga, które możecie zobaczyć poniżej.

Nad scenariuszem do serialu o Ms. Marvel będzie pracowała podobno brytyjska scenarzystka, Bisha K. Ali, która ostatnio przygotowywała historię do serialowej wersji popularnej komedii „Cztery wesela i pogrzeb” od Hulu. Bisha K. Ali ma być również showrunnerką produkcji.

ECsRlzNU8AAFC3-.jpg

ECsRU38U0AA95fD.jpg

ECsRfn_UcAA7J8X.jpg

Znajome i nowe twarze w serialach

Dowiedzieliśmy się także w końcu, kto będzie odpowiadał za reżyserię serialu o Lokim. Marvel zatrudnił do tego zadania Kate Herron, która wyreżyseruje wszystkie sześć odcinków serialu. Przy okazji otrzymaliśmy potwierdzenie, że każdy z sześciu epizodów będzie liczył godzinę. Dla Kate Herron będzie to pierwsza współpraca z Marvelem. Wcześniej początkująca reżyserka pracowała przy serialach „Sex Education” i „Five by Five”.

Kevin Feige zapowiedział również, że do obsady serialu „Falcon i Zimowy żołnierz” dołączył Wyatt Russell, który zagra Johna Walkera, znanego lepiej jako U.S. Agent, pracujący dla rządu zastępca Kapitana Ameryki. Walker charakteryzuje się nadludzką siłą, błyskawicznym refleksem i wytrzymałością.

Ujawniono dodatkowo, że w serialu do swojej roli Sharon Carter powróci Emily VanCamp, którą mogliśmy oglądać w dwóch ostatnich filmach o przygodach Kapitana Ameryki. Aktorzy dołączyli tym samym do obsady, w której są już Anthony Mackie i Sebastian Stan oraz Daniel Brühl, który powróci jako złoczyńca Baron Zemo. Prace na planie serialu ruszą w październiku.

emily_vancamp.jpg

Serial „Falcon i Zimowy żołnierz” zadebiutuje na platformie Disney+ już jesienią 2020 roku. Wydarzenia przedstawione w produkcji będą osadzone po filmie „Avengers: Koniec gry”, kiedy to Falcon zyskał miano Kapitana Ameryki.

Jeśli natomiast chodzi o serial „WandaVision”, to Feige zapowiedział, że w jego obsadzie pojawi się Kat Dennings, która ponownie wcieli się w Darcy Lewis, stażystkę Jane Foster. Co ciekawe, w serialu powróci też nieco mniej znany bohater z drugiego planu, agent FBI, którego w filmie „Ant-Man i Osa” zagrał Randall Park. W zupełnie nową bohaterkę wcieli się z kolei Kathryn Hahn, której postać określona została jako „złośliwa sąsiadka”.

Elizabeth OlsenPaul Bettany zaczną pracować nad serialem „WandaVision” już 21 września w Los Angeles.

Thor-Love-And-Thunder-Kat-Dennings-Darcy.jpg

Co zobaczymy w serialu „What If…”?

Zdradzono też kilka istotnych szczegółów na temat animowanej serii „What If…” skupiającej się na przedstawieniu alternatywnych historii popularnych superbohaterów. W serialu zobaczymy, jak Steve Rogers zakłada zbroję Iron Monger – mogliśmy ją oglądać w pierwszym filmie o Iron Manie. Pojawi się też Zombie Kapitan Ameryka, T’Challa jako Star-Lord oraz Peggy Carter z tarczą, która będzie najprawdopodobniej żeńską wersją Kapitana Brytanii!

W serialu do swoich bohaterów powrócą największe gwiazdy MCU. Każdy z odcinków ma być również samodzielną i zamkniętą historią, która zostanie umieszczona w kolejnej z alternatywnych wersji uniwersum Marvela.

ECsN9mMUcAAs8JF.jpg

źródło: zdj. Marvel