Serialowy „Skarb narodów” z datą premiery. Następczyni Nicolasa Cage'a na nowym plakacie. Starzy bohaterowie wracają

Disney pokazał nowy plakat serialowego „Skarbu narodów” i ujawnił dokładną datę premiery kontynuacji kultowej serii filmów z Nicolasem Cage'em. Doczekaliśmy się też nowej porcji zdjęć, na których powracają bohaterowie z filmowej serii. Serial „National Treasure: Edge of History” trafi na platformę Disney+ jeszcze w tym roku.

Serial przygotowywany z myślą o platformie Disney+ skupi się na zupełnie nowej grupie bohaterów, ale główne założenie fabuły opierać będzie się na tym samym schemacie, co popularna filmowa franczyza. Główną bohaterką „National Treasure: Edge of History” jest Jess Morales, dwudziestoletnia imigrantka, która wraz ze swoją grupą przyjaciół wyrusza na wyprawę życia, aby odkryć tajemnicę swojej rodziny i odzyskać utracony skarb.

Sprawdź też: Filmowy „Skarb narodów 3” nadal w planach. Nicolas Cage dostanie niedługo gotowy scenariusz.

W główną bohaterkę wciela się Lisette Alexis („We Need to Do Something”). W obsadzie są też Zuri Reed („Prawo i porządek: Sekcja specjalna”) i Jake Austin Walker („Stargirl”) oraz Antonio Cipriano i Jordan Rodrigues. Największą gwiazdą serialu będzie Catherine Zeta-Jones, która otrzymała rolę głównej antagonistki serii, miliarderki dobrze obeznanej w realiach czarnego rynku antyków. Jeśli chodzi o obsadę filmowych produkcji, to na razie jednoznacznie potwierdzono, że do swojej roli powróci Justin Bartha, który raz jeszcze wcieli się w postać Rileya Poole'a, naukowca i speca od komputerów znanego z obu filmowych odsłon cyklu. W serialu pojawi się też Harvey Keitel jako agent specjalny FBI.

Serialowy „Skarb narodów” zadebiutuje na platformie Disney+ już 14 grudnia. W dniu premiery pokazane zostaną dwa odcinki. Kolejne będą emitowane w tygodniowych odstępach.

skarb-narodow-serial-zdjecia (4).jpg

skarb-narodow-serial-zdjecia (2).jpg

skarb-narodow-serial-zdjecia (1).jpg

skarb-narodow-serial-zdjecia (3).jpg

skarb narodow serial-min(1).jpg 

źródło: ew. / zdj. Disney