Serialowy spin-off Bad Boys odrzucony

Serialowy spin-off filmu Bad Boys został odrzucony przez decydentów stacji NBC. W związku z ich decyzją odpowiedzialna za produkcję wytwórnia Sony Pictures TV zdecydowała się wstrzymać projekt. 

Mamy złą wiadomość dla osób czekających LA's Finest, czyli serialowego spin-offu filmu Bad Boys z Gabrielle Union i Jessicą Albą. Po obejrzeniu odcinka pilotażowego szefostwo stacji NBC, gdzie serial miał być emitowany, zadecydowało o odrzuceniu projektu. Powody tej decyzji w jednym z ostatnich wywiadów wyjaśnił jeden z głównych decydentów stacji Robert Greenblatt. 

These are all tough calls. We did have an embarrassment of riches. And when we laid out the schedule and the calendar all season… it was a show that didn’t fit in the grand scheme of it.

To była trudna decyzja. Obecnie realizujemy wiele ciekawych projektów i mamy już zapełniony kalendarz na ten sezon. Serial po prostu nie pasował do naszego planu. 

Odpowiedzialna za produkcję wytwórnia Sony Pictures TV nie zamierza jeszcze całkowicie porzucać LA's Finest. Obecnie prowadzi rozmowy z innymi stacjami, które potencjalnie byłyby zainteresowane zakupem prawi do emisji serialu. 

Na pocieszenie fanom Bad Boys pozostaje fakt ogłoszenia daty premiery trzeciej części filmu. Produkcja o nazwie Bad Boys For Life pojawi się w kinach 17 stycznia 2020 roku, a w rolach głównych znów zobaczymy Willa Smitha i Martina Lawrence'a. 

źródło: Deadline / Sony Pictures TV / NBC