Shawn Ashmore w obsadzie drugiego sezonu „The Boys”

Shawn Ashmore znany doskonale fanom filmowej serii o X-Menach będzie jedną z gwiazd drugiego sezonu serialu „The Boys”.

Ashmore zagrał w nowych odcinkach krwawej produkcji od platformy Amazon Prime Video superbohatera o pseudonimie Lamplighter, jednego z oryginalnych członków zdeprawowanej Siódemki. To właśnie jego odejście było jednym z motorów napędowych pierwszego sezonu i sprawiło, że do drużyny dołączyła Starlight (Erin Moriarity). Producenci serialu zapewniają, że Lamplighter będzie bezpośrednio związany historią drużyny Chłopaków, a jego pojawienie się sprawi, że stare rany zostaną na nowo otwarte.

W stałej obsadzie nowego sezonu pojawią się: Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Jack Quaid, który powróci jako Hughie Campbell, Laz Alonso powracający jako Mother's Mil, a także Karen Fukuhara wcielająca się ponownie w Kimiko i Tomer Kapon, który pojawi się jako Frenchie. Nowymi członkami obsady będą: Aya Cash jako superbohaterka Stormfront  i Patton Oswalt.

Premiera nowych odcinków została zaplanowana na 4 września. W pozostałych rolach wystąpili: Jennifer Esposito, Antony Starr, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Chace Crawford i Nathan Mitchell.

źródło: forbes.com / zdj. Amazon Prime Video