„Shazam! Fury of the Gods” – drużyna superbohaterów w komplecie na nowym zdjęciu

Od kilku tygodni w stanie Georgia trwają prace nad filmem „Shazam! Fury of the Gods”. Do sieci trafiło już kilka zdjęć z planu, na których mogliśmy zobaczyć nowy strój tytułowego herosa, ale chcąc uniknąć kolejnych wycieków reżyser David F. Sandberg pokazał właśnie zdjęcie przedstawiające nowe kostiumy wszystkich herosów walczących u boku Shazama.

Na zdjęciu możecie zobaczyć, jak w nowych strojach prezentują się wracający do ról z pierwszej części Adam Brody jako Freddy, Meagan Good jako Darla, Ross Butler jako Eugene, Zachary Levi jako Shazam, Grace Fulton jako Mary i D.J. Cotrona jako Pedro. W przypadku Mary w pierwszym filmie o przygodach Shazama jej dorosłą wersję grała Michelle Borth, ale reżyser potwierdził, że w kontynuacji Grace Fulton zagra obydwie wersje bohaterki, które będą różniły się od siebie makijażem oraz fryzurą, co jak podkreśla David F. Sandberg, sprawdza się już w przypadku Wonder Woman.

Nowych bohaterów w filmie „Shazam! Fury of the Gods”, który trafi do kin 2 czerwca 2023 roku, zagrają z kolei Lucy Liu, która wcieli się w Kalypso, siostrę Hespery, którą zagra Helen Mirren oraz Rachel Zegler wcielająca się w trzecią z sióstr.

Obsada filmu „Shazam! Fury of the Gods”

zdj. Warner Bros.