Sigourney Weaver wystąpiła w adaptacji bestsellerowej powieści. Oto zwiastun intrygującego dramatu Amazona

Sigourney Weaver zagrała główną rolę w nowym miniserialu Amazon Studios. Produkcja adaptująca debiutanckiej powieści Holly Ringland, która w Polsce ukazała się pod tytułem „Wszystkie kwiaty Alice Heart” doczekała się właśnie pierwszego teasera. A kiedy premiera?

Na miniserial złoży się siedem odcinków. Za scenariusz odpowiada Sarah Lambert („Owieczki boże”), która zajęła się też produkcją jako showrunnerka. Za kamerą odcinków stanęła z kolei Glendyn Ivin („The Cry”).  

Literacki pierwowzór nowego serialu Amazona trafił do polskich księgarń nakładem wydawnictwa Marginesy. „W rodzinnej tragedii dziewięcioletnia Alice Hart traci rodzinę, psa, dom, przestaje mówić” – czytamy w oficjalnym opisie. Młoda bohaterka trafia na położoną na odludziu farmę, gdzie jej babcia uprawia australijskie kwiaty. Postać którą zagrała Weaver przyjmuje pod swój dach kobiety szukające nowego początku, ale i sama zmaga się z demonami przeszłości. 

Poza aktorką z „Obcego” i „Avatara” w obsadzie są też Frankie Adams, Leah Purcell, Alycia Debnam-Carey, Asher Keddie i Sebastian Zurita.

Premiera serialu odbędzie się dokładnie 4 sierpnia. Produkcja zasili oryginalną ofertę streamingową platformy Amazon Prime Video.

Źrodło: Deadline / Marginesy / zdj. Amazon