Simu Liu w obsadzie thrillera „Hello Stranger”. Zagra obok gwiazd „Avatara” i „Yellowstone”

Simu Liu znalazł kolejny filmowy projekt. Po występie w superbohaterskim filmie „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” kariera kanadyjskiego aktora nabrała rozpędu i chwilę po dołączeniu do obsady produkcji „Barbie”, ogłoszono, że aktor wcieli się także w jednego z bohaterów produkcji „Hello Stranger”.

Prace na planie filmu wystartowały niedawno w Toronto. Aktor dołączył do obsady, w której są już Luke Grimes występujący w serialu „Yellowstone”, Sam Worthington znany z filmu „Avatar” oraz Jordana Brewster, której nie trzeba przedstawiać fanom serii „Szybcy i Wściekli”.

Film zabierze nas w niedaleką przyszłość, w której poznamy historię Faye granej przez Jordanę Brewster. Niedługo po śmierci męża kobieta próbuje zastąpić swojego ukochanego przy pomocy nowoczesnego androida Evana (w tej roli Luke Grimes). Mimo że Evan wygląda dokładnie tak jak zmarły mąż bohaterki, to Faye nie potrafi jednak obdarzyć go miłością. Podczas gdy android próbuje zyskać zaufanie kobiety, jego śladem rusza rządowy agent (Sam Worthington) zajmujący się ściganiem i eliminowaniem jednostek, które „zyskały świadomość” i mogą stanowić zagrożenie dla ludzkości.

Reżyseruje April Mullen mająca w dorobku między innymi filmy „Wander” oraz „Umrzeć przed świtem”. Scenariusz napisał Ryan Christopher Churchill.

źródło: deadline.com / zdj. Disney