Siódemka z „The Boys” odpowiada na Disney+ Day. Nowy klip promujący 3. sezon

Platforma Disney+ zaprezentowała dzisiaj w ramach wirtualnego wydarzenia Disney+ Day sporo nowych materiałów promujących przyszłe serialowe i filmowe produkcje. Na specjalny event zorganizowany odpowiedzieli w swoim stylu twórcy serialu „The Boys”.

W ramach promocji trzeciego sezonu popularnej serii od platformy Prime Video do sieci trafiło wideo imitujące reklamę platformy streamingowej Vought+ należącej do ogromnej korporacji Vought International kontrolującej w świecie serialu „The Boys” najpotężniejszych superbohaterów z tak zwanej „Siódemki”. Jeśli nie macie jeszcze wykupionej subskrypcji w Vought+, to radzimy się pospieszyć, bo już w przyszłym tygodniu cena wzrośnie!

W trzecim sezonie w głównych rolach wracają: Antony Starr jako Homelander, Erin Moriarty jako Starlight, Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Laz Alonso jako Mother's Mil, Karen Fukuhara jako Kimiko i Tomer Kapon jako Frenchie. Nowych bohaterów zagrali z kolei Laurie Holden („Żywe Trupy”), Sean Patrick Flannery („Święci z Bostonu”), Nick Wechsler („Zemsta”) i Miles Gaston Villanueva („Rezydenci”). Trzeci sezon „The Boys” zadebiutuje najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2022 roku.

zdj. Prime Video