Siostry wracają do akcji! Zwiastun drugiego sezonu „Arcane” zapowiada wielki finał

W końcu doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi drugiego sezonu animowanego serialu „Arcane”. Produkcja zabierająca nas do świata znanego doskonale graczom „League of Legends” powróci z nowymi odcinkami pod koniec bieżącego roku. Zobaczcie, jak zapowiada się finał historii Vi i Jinx.

Arcane” wraca z drugim sezonem. Mamy zwiastun hitowego serialu Netfliksa

W serialu „Arcane” przedstawiono widzom pogłębione historie bohaterów, których wykreowano na potrzeby popularnej gry wideo „League of Legends”. Pierwszy sezon był opowieścią o delikatnej równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun.

Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun — nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory. Rywalizacja między nimi rozdziela rodziny i przyjaciół. W drugim sezonie gdy nowe wynalazki zaczynają zagrażać rewolucji, napięcie między dwoma miastami sięga zenitu. W Piltover technologia upowszechnia magię, w Zaun narkotyk zmienia ludzi w potwory.

Drugi sezon serialu „Arcane” pojawi się na platformie Netflix w listopadzie bieżącego roku, co oznacza, że nowe odcinki pojawią się dokładnie trzy lata to premierze pierwszej serii.  Do swoich ról z poprzednich odcinków wracają: Hailee Steinfeld (Vi), Ella Purnell (Jinx) i Katie Leung (Caitlyn Kiramman). 

zdj. Netflix