SkyShowtime ma dla Was filmową niespodziankę! Nieoczekiwana premiera nowego horroru

Maj w ofercie SkyShowtime wyglądał wyjątkowo kiepsko, ale okazało się, że na liście zapowiedzianych premier nie znalazły się wszystkie produkcje, które platforma przygotowała dla swoich widzów na ten miesiąc. Niespodziewanie do serwisu zawitał właśnie zeszłoroczny horror „Pięć koszmarnych nocy”, bazujący na popularnej serii gier wideo.

Horrorowy hit trafił do streamingu. To „Pięć koszmarnych nocy

W maju na platformie SkyShowtime miały pojawić się tylko dwie nowości. Od kilku tygodni w serwisie możecie oglądać już najnowszą część horroru „Egzorcysta” oraz nowy sezon programu rozrywkowego „Rodzina Stallone”, w którym obserwujemy, jak poszczególni członkowie rodziny Stallone'ów doświadczą uroków życia z dala od najbliższych. Dzisiaj okazało się jednak, że do listy majowych premier możemy dopisać jeszcze jeden tytuł i to taki, którego pojawienie się w streamingu powinno ucieszyć sporo widzów.

Sprawdź też: Co oglądamy najczęściej na Netflix? Oto lista największych hitów – nie brakuje zaskoczeń!

Do katalogu SkyShowtime trafił właśnie film „Pięć koszmarnych nocy”, zeszłoroczny horror bazujący na popularnym cyklu gier wideo o tym samym tytule, łączącego w sobie survival horror i point & click. Gra debiutowała na rynku w 2014 roku i od tamtego czasu doczekała się milionów fanów na całym świecie graczy. Franczyzę powiększono też o powieści oraz komiksowe adaptacje, aż w końcu przyszła też pora na film.

Bohaterem „Pięciu koszmarnych nocy” jest Mike Schmidt, ochroniarz, który rozpoczyna pracę w pizzerii Freddy'ego Fazbeara. Podczas pierwszego dnia protagonista szybko zdaje sobie sprawę, że nocna zmiana w Freddy's będzie nieco bardziej wymagająca niż pierwotnie przypuszczał. Wszystko to za sprawą animatronicznych maskotek, które chcą pozbawić go życia.

zdj. Universal Pictures / SkyShowtime