SkyShowtime wprowadza jesienne hity! Te filmy i seriale zobaczymy!

Listopad w serwisie SkyShowtime zapowiada się emocjonująco. Na platformie nie zabraknie nowości, które przeciągną miłośników świetnych seriali i filmowych nowości. Platforma przygotowała dla swoich abonentów wiele kontynuacji oraz debiutów, które z pewnością nie zawiodą oczekiwań.

Jesienne przeboje na SkyShowtime: Co obejrzeć w listopadzie?

Listopad to między innymi czas powrotu kultowego serialu „Frasier” oraz premiery „Fellow Travelers”, którego scenariusz napisał nominowany do Oscara Ron Nyswaner. To produkcje, które obiecują wiele emocji i zapewne zyskają wielu nowych fanów. Premierowo będą pojawiały się też nowe odcinki hitowego serialu „Poker Face” z Natashą Lyonne w roli głównej. Bohaterka, próbując uciec przed kłopotami, staje się tropicielem kłamstw i rozpracowuje kolejne intrygi. To seria, która już zdążyła podbić serca widzów i z niecierpliwością oczekujemy, co przyniesie kolejny sezon. Nie zabraknie również kolejnych odcinków dwóch oryginalnych seriali SkyShowtime: „Fleeting Lies” oraz finałowego sezonu „Codename: Annika” To doskonała okazja, aby śledzić dalszy rozwój wciągających historii i poznać ich zaskakujące zakończenia. Miłośnicy twórczości Taylora Sheridana, autora „Yellowstone”, mogą się cieszyć premierą „Special Ops: Lioness”. To serial, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty i z pewnością nie zawiedzie fanów tego gatunku.

Frasier” – premiera 3 listopada

skyshowtime_frasier_premiera_w_skyshowtime_3_listopada_lowres kopia.jpg

Producentem wykonawczym serialu jest grający główną rolę Kelsey Grammer, czyli tytułowy Frasier Crane. Oglądamy kolejny etap jego życia i powrót do Bostonu w stanie Massachusetts, gdzie czekają na niego nowe wyzwania, nowe relacje i jedno czy dwa dawne marzenia, które wreszcie spróbuje spełnić. To najprawdziwsza prawda, Frasier powraca! Poza Grammerem w nowym serialu występują Jack Cutmore - Scott jako Freddy, syn Frasiera, Nicholas Lyndhurst jako Alan, dawny znajomy Frasiera ze studiów, a także Toks Olagundoye, Jess Salgueiro oraz Anders Keith.

Renfield” – premiera 13 listopada

W tej współczesnej opowieści o potworze poznajemy historię wiernego sługi Draculi. Nicholas Hoult (Mad Max: Fury Road, filmy z serii X-Men) wciela się w Renfielda, udręczonego pomocnika najbardziej narcystycznego szefa w historii, czyli Draculi (w tej roli nagrodzony Oscarem® Nicolas Cage). Renfield zmuszony jest znajdować swojemu mistrzowi ofiary i spełniać każde jego życzenie, nawet to najbardziej wynaturzone. Jednak teraz, po wiekach służby, Renfield gotów jest spróbować samodzielnego życia poza cieniem Księcia Ciemności. Gdyby tylko udało mu się wymyślić, jak zerwać łączącą ich więź…

Fellow Travelers” – premiera 19 listopada

Fellow Travelers.jpg

Stworzony przez nominowanego do Oscara Rona Nyswanera (Philadelphia, Homeland) serial Fellow Travelers to oparta na powieści Thomasa Mallona historia miłosna i thriller polityczny. Jest to opowieść o wybuchowej miłości, która połączyła dwóch bardzo różnych mężczyzn. Matt Bomer gra charyzmatycznego Hawkinsa Fullera, który robi karierę za kulisami polityki. Pewnego dnia Hawkins poznaje Tima Laughlina (Jonathan Bailey), młodego człowieka pełnego ideałów. Ich romans zaczyna się w momencie, kiedy Joseph McCarthy i Roy Cohn wypowiadają wojnę demoralizatorom i dewiantom seksualnym, dając początek jednemu z najmroczniejszych okresów w XX-wiecznej historii USA.

Dreamland” – premiera 21 listopada

skyshowtime_dreamland_premiera_w_skyshowtime_21_listopada_lowres kopia.jpg

Dreamland to pełen emocji dramat o tajemnicach, kłamstwach, miłości i aspiracjach rodziny czterech sióstr. Jego akcja rozgrywa się w nadmorskim miasteczku Margate w Wielkiej Brytanii i – w stylu charakterystycznym dla czarnych komedii – prezentuje relacje łączące różne pokolenia kobiet. Najstarsza z sióstr, Trish (Agyeman), zachodzi w trzecią ciążę, a jej dwie siostry, Clare (Gabby Best) i Leila (Aimee-Ffion Edwards) oraz mama (Frances Barber) i babcia (Sheila Reid) starają się jej pomóc, jak tylko mogą. Kiedy jednak na scenę nieoczekiwanie powraca czwarta siostra, Mel (Allen), spokój i stabilność rodziny wisi na włosku.

Premiery listopada na SkyShowtime:

  • Frasier” – premiera 3 listopada
  • Renfield” – premiera 13 listopada
  • Fellow Travelers” – premiera 19 listopada
  • Dreamland” – premiera 21 listopada
  • Special Ops: Lioness” – nowe odcinki
  • „Codename: Annika” – nowe odcinki
  • „Fleeting Lies” – nowe odcinki
  • „Poker Face” – nowe odcinki
  • „The Family Stallone” – nowe odcinki

zdj. SkyShowtime