SkyShowtime wprowadza promocję na abonament! W sam raz na premierę nowego serialowego hitu

Platforma SkyShowtime na dobry początek tygodnia ma dla widzów dwie dobre wiadomości. Pierwsza z nich to promocja na abonament, a druga, premiera kolejnego znakomitego serialu od twórcy „Yellowstone”.

40% rabatu na dostęp do SkyShowtime

Polski oddział serwisu SkyShowtime wraca z kolejną odsłoną promocji na miesięczny abonament. Od dzisiaj możecie załatwić sobie oglądanie filmów i seriali dostępnych na platformie w niższej cenie 14,99 zł! Przy skorzystaniu z promocji otrzymacie gwarancję utrzymania promocyjnej ceny przez 3 miesiące. Jednocześnie nie musicie wcale korzystać z serwisu przez cały okres działania promocji. Możecie zrezygnować w każdej chwili bez żadnych konsekwencji i dodatkowych opłat. Akcja obowiązuje do 27 listopada do godziny 23:59.

Aby otrzymać promocyjną cenę, należy zarejestrować się jako nowy użytkownik i wybrać opcję płatności miesięcznej. Tylko tyle wystarczy, aby przez trzy miesiące oglądać SkyShowtime w cenie 14,99 zł miesięcznie. Po promocyjnym okresie cena abonamentu wzrośnie do standardowej stawki wynoszącej obecnie 24,99 zł miesięcznie. Przed upływem trzech miesięcy możecie zrezygnować z przedłużenia abonamentu.

SkyShowtime oferta

Nowy serial od twórcy „Yellowstone” trafił do streamingu. Trzeba go zobaczyć!

zoe saldana w serialu special ops lioness-min.jpg

To świetna okazja dla widzów chcących rozpocząć swoją przygodę z ofertę SkyShowtime  – tym bardziej że dzisiaj swoją premierę ma serial „Special Ops: Lioness” będący kolejną odsłoną uniwersum tworzonego przez Taylora Sheridana, autora „Yellowstone”. Produkcja inspirowana istniejącym w prawdziwym życiu programem CIA, w ramach którego służby szkolą kobiety do eliminacji najbardziej niebezpiecznych terrorystów na świecie, trafiła dzisiaj do streamingu i na początek otrzymaliśmy dostęp do dwóch pierwszych epizodów.

Główną bohaterką serialu jest Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), młoda kobieta, dla której armia stała się jedynym życiowym wyborem i miejscem, do którego może uciec przed zagrożeniami codziennego życia. Jej determinację, nieustępliwość i odpowiednie predyspozycje dostrzega rekruterka prowadząca specjalną grupę Lioness Engagement Team. Bohaterka wkracza do świata terrorystów i próbuje doprowadzić do zniszczenia organizacji od wewnątrz. W obsadzie serialu znalazła się Zoe Saldaña grająca Joe, szefową stacji programu Lioness, która próbuje godzić swoje obowiązki wobec ojczyzny z rolą matki i żony. Jeśli szukacie mocnego serialowego thrillera, to właśnie go znaleźliście. „Special Ops: Lioness” oferuje widzom trzymającą w napięciu i wciągającą fabułę oraz ciekawie napisane postacie wzmocnione przez świetne kreacje aktorskie. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych serialowych premier drugiej połowy roku.

W obsadzie są także: Dave Annable („Yellowstone”), LaMonica Garrett („1883”) oraz stały współpracownik Sheridana, czyli James Jordan. W epizodycznych rolach w serialu pojawiają się też  Nicole Kidman („Od nowa”),  Michael Kelly („House of Cards”) czy Morgan Freeman („Skazani na Shawshank”). Pierwszy sezon serialu składa się z ośmiu odcinków. Kolejne będą emitowane w Polsce co tydzień w poniedziałek.

zdj. vicvaz / depositphotos / SkyShowtime /Paramount Pictures