SkyShowtime wyraźnie złapało zadyszkę. W maju zobaczymy tylko dwie premiery!

W maju na platformie SkyShowtime lista nowości będzie wyjątkowo krótka. Na piąty miesiąc tego roku serwis przygotował zaledwie dwie premiery. Zobaczymy jedną serialową nowość oraz jeden nowy film. Reszta miesiąca wypełniona będzie kolejnymi odcinkami serialowych premier z kwietnia.

Jaki serial obejrzeć? Serialowa premiera na SkyShowtime i nowy horror

W maju nie doczekamy się zbyt wielu nowości na SkyShowtime. Z drugim sezonem powróci natomiast program rozrywkowy „Rodzina Stallone”, w którym obserwujemy, jak poszczególni członkowie rodziny Stallone'ów doświadczą uroków życia z dala od najbliższych. Wkrótce jednak znów połączą siły w drodze do Włoch, gdzie zasmakują prawdziwego la dolce vita i będą wspólnie odkrywać swoje korzenie. Jeśli chodzi o serialowe produkcje, to reszta miesiąca będzie wypełniona kolejnymi odcinkami produkcji z kwietnia takich jak „Niedaleko pada jabłko”, „Dżentelmen w Moskwie”, „Boat Story” oraz „Star Trek: Discovery”.

Z filmowych nowości na maj platforma SkyShowtime przygotowała tylko premierę nowego horroru z serii „Egzorcysta” – reżyserowany przez Davida Gordona Greena Wyznawca” okazał się kinową porażką i nie przyciągnął zbyt wielu widzów przed duży ekran. Niedługo będzie można ocenić jego jakość z poziomu własnej kanapy.

„Egzorcysta: Wyznawca” premiera 4 maja

Reżyser David Gordon Green (trylogia Halloween) powraca do przerażającej historii, która pobiła finansowe rekordy, zdobyła 2 Oscary i wyznaczyła nowy kierunek twórcom horrorów. Główne role w sequelu pierwszego filmu grają Leslie Odom Jr. oraz gwiazda oryginału, Ellen Burstyn, ponownie wcielająca się w Chris MacNeil. Kiedy dwunastolatka zostaje opętana przez tajemniczego demona, jej ojciec zaczyna desperacko szukać pomocy. W ten sposób udaje mu się znaleźć osobę, której córkę w latach 70. spotkał podobny los.

„Rodzina Stallone” – premiera 16 maja

Rodzina Stallone sezon 2

W tym sezonie jedna z najsłynniejszych rodzin Los Angeles po 40 latach na dobre opuszcza Hollywood i przeprowadza się na wschód. Córki Sophia i Sistine realizują swoje marzenia w Nowym Jorku, a Scarlet idzie na studia i cieszy się nowym związkiem w Miami. Sly i Jen postanawiają więc, że dobrym miejscem na rozpoczęcie nowego rozdziału w ich życiu będzie Palm Beach. Pomimo odległości dzielących członków rodziny, więzy łączące Stallone’ów pozostają silne. Kulminacją sezonu jest przełomowa podróż do Włoch, podczas której bohaterowie zagłębiają się w historię swoich korzeni, stając się sobie jeszcze bliżsi i tworząc wspaniałe wspomnienia.

Premiery maja na SkyShowtime:

  • „Boat Story” – nowe odcinki
  • „Star Trek: Discovery” sezon 5 – nowe odcinki
  • „Dżentelmen w Moskwie” – nowe odcinki
  • „Niedaleko pada jabłko” – nowe odcinki
  • „Egzorcysta: Wyznawca” – premiera 4 maja
  • „Rodzina Stallone” – premiera 16 maja

zdj. SkyShowtime