SkyShowtime zapowiada filmy i seriale na 2024 i 2025 rok. „Yellowstone”, „Tulsa King” i inne

Platforma SkyShowtime szykuje dla swoich widzów mocną drugą połówkę roku. Ujawniono właśnie listę serialowych i filmowych premier, które trafią do widzów w 2024 roku. Pojawiły się też zapowiedzi produkcji przygotowywanych na 2025 rok. Sprawdźcie, co będzie można obejrzeć w najbliższych miesiącach na SkyShowtime.

Co obejrzeć w streamingu? Seriale i filmy na SkyShowtime. Rozpiska na 2024 i 2025 rok

Do końca roku na platformie SkyShowtime pojawi się kilka głośnych produkcji. Przedstawiciele serwisu ogłosili dziś listę nowych produkcji na wyłączność, które będą miały premierę w serwisie w tym i kolejnym roku. Wśród nowości znajdzie się między innymi nowy film dokumentalny „Schmeichel”, w którym poznamy historię legendy piłki nożnej – duńskiego bramkarza polskiego pochodzenia Petera Schmeichela.

Ogłoszona także kolejne seriale tworzone przez Taylora Sheridana i Christiana Wallace’a. W produkcji zatytułowanej „Landman” główne role zagrają Billy Bob Thornton i Demi Moore. Druga z serialowych nowości to „The Day of the Jackal” z Eddiem Redmaynem i Lashaną Lynch. Warto też wspomnieć o serialu „The Donovans” – to 10-odcinkowy dramat luźno oparty na przebojowym serialu „Ray Donovan”. Serial napisany został przez twórcę hitu „Top Boy”, Ronana Bennetta. Guy Ritchie dołączył do tego projektu jako reżyser i producent wykonawczy. 

Jeszcze w tym roku na platformę SkyShowtime z nowymi sezonami powrócą dwa inne seriale tworzone przez Sheridana, czyli „Yellowstone”, dla którego będzie to pożegnalna seria oraz „Tulsa King”. W przyszłym roku zobaczymy natomiast nowe odcinki seriali „Frasier” (sezon 2), „Poker Face” (sezon 2) i „Lioness” (sezon 2). Na najbliższe miesiące serwis przygotował też kilka filmowych nowości. Będą nimi między innymi produkcje: „Bob Marley: One Love”, „Wredne Dziewczyny”, „Wyfrunięci” i nagrodzone kilkoma nominacjami do Oscara „Przesilenie zimowe”.

Premiery na SkyShowtime 2024 rok:

Premiery na SkyShowtime 2025 rok:

zdj. SkyShowtime