„Snake Eyes” – nowa odsłona serii „G.I. Joe” z pełnym zwiastunem

Na nieco ponad miesiąc przed premierą filmu „Snake Eyes” studio Paramount Pictures pokazało pełny zwiastun produkcji, którą po ośmiu latach wracamy do filmowego świata  „G.I. Joe”.

Tytułowego bohatera filmu, komandosa ninja znanego szukającego zemsty za śmierć swojego ojca, który dołączył do klanu Arashikage zagrał Henry Golding. Iko Uwais wcielił się w Hard Mastera, mistrza klanu Arashikage, który przygarnął pod swoje skrzydła i wyszkolił głównego bohatera. Andrew Koji pojawi się na ekranie jako Storm Shadow, kolejny członek klanu, a Úrsula Corberó zagrała Baronową, która tak naprawdę nazywa się Anastasia Cisarovna i należy do tajnej organizacji Kobra. W ojca głównego bohatera wcielił się Steven Allerick, a Samara Weaving w Scarlett, zabójczynię i jedną z oryginalnych postaci zespołu G.I. Joe, która posługuje się kuszą.

Na ekranie pojawią się jeszcze: Haruka Abe, Andrew Koji oraz Steven Allerick. Premierę filmu „Snake Eyes” wyreżyserowanego przez Roberta Schwentke'a zaplanowano na 23 lipca. Scenariusz do filmu napisał Evan Spiliotopoulos.

zdj. Paramount Pictures / MGM