Snyder krytykuje odwołanie do „BvS” w „Lidze Sprawiedliwości” i pokazuje nowy teaser

W „Lidze Sprawiedliwości” dokończonej przez Jossa Whedona („Avengers”) znalazło się drobne odwołanie do znanej sceny z „Batman v Superman”. Mowa tu o momencie, w którym Człowiek ze Stali zadaje Mrocznemu Rycerzowi niesławne pytanie „do you bleed?”, zaczerpnięte właśnie ze „Świtu Sprawiedliwości”. Zack Snyder ujawnił, że nie był fanem sekwencji stworzonej przez Whedona. Dodatkowo reżyser pokazał też nowy teaser swojej wersji filmu, który zapowiada jutrzejszą premierę pełnego zwiastuna.

Snyder skomentował kwestię dialogową w ramach odpowiedzi na pytanie fana w serwisie Vero. Spytany przez fana, czy „do you bleed?” usłyszymy w wersji filmu ochrzczonej jako „Snyder Cut”, reżyser odpowiedział krótko:

Uch, nie, to dosłownie nie ma najmniejszego sensu

Pełną zapowiedź filmu Zacka Snydera zobaczymy już 22 sierpnia podczas całodobowego wydarzenia DC FanDome organizowanym przez Warnera. Panel poświęcony filmowi „Liga Sprawiedliwości”, na którym oprócz Snydera zameldują się także specjalni goście, rozpocznie się o godzinie 23:45 czasu polskiego.

Zack Snyder będzie miał okazję zaprezentować widzom swoją wersję pierwszych wspólnych przygód Ligi Sprawiedliwości w 2021 roku, kiedy jego film zostanie udostępniony widzom serwisu HBO Max. Nowa wersja stworzona przez reżysera ma być diametralnie różna od tej, którą widzowie zobaczyli w kinach

zdj. Warner Bros