Snyder wraca na plan  „Ligi Sprawiedliwości”. Pierwsze zdjęcie

Wygląda na to, że Zack Snyder niedługo będzie miał w końcu okazję do powrotu na plan swojej „Ligi Sprawiedliwości”. Platforma HBO Max jest już gotowa do rozpoczęcia zaplanowanych w poprzednich miesiącach dokrętek.

Pod koniec września potwierdzono, że mimo wcześniejszych zapewnień, że obsada filmu  „Liga Sprawiedliwości” nie powróci na plan filmu, studio Warner Bros. zgodziło się ostatecznie na to, aby Snyder przeprowadził dokrętki do swojej nowej wersji komiksowego widowiska. Mówiło się wówczas, że reżyser ma wrócić na plan już w październiku, a razem z nim do pracy nad filmem zameldują się Ben Affleck wracający jako Batman, Gal Gadot, która ponownie wcieli się w Wonder Woman oraz Ray Fisher, który od kilku tygodni prowadzi otwarty spór z włodarzami Warnera. Początkowo spekulowano, że na planie pojawi się także Henry Cavill powracający do roli Supermana, ale informacje te zostały zdementowane. Najnowsze zdjęcie udostępnione przez operatora Fabiana Wagnera potwierdza natomiast, że ekipa faktycznie pojawi się na planie w październiku. Twórca pracujący przy „Lidze Sprawiedliwości” pokazał zdjęcie, na którym widzimy przygotowany przez studio plan zdjęciowy.

Liga Sprawiedliwości” stworzona przez Zacka Snydera zostanie pierwotnie wyemitowana jako miniserial. Produkcja potrwa cztery godziny i zostanie podzielona na cztery godzinne epizody. Po wyemitowaniu wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć także jako jeden czterogodzinny film. Zack Snyder będzie miał okazję zaprezentować widzom swoją wersję pierwszych wspólnych przygód Ligi Sprawiedliwości w 2021 roku, kiedy jego produkcja zostanie udostępniona widzom serwisu HBO Max. Nowa wersja stworzona przez reżysera ma być diametralnie różna od tej, którą widzowie zobaczyli w kinach

zdj. Warner Bros.