Snyder zdradza nowe szczegóły o „Snyder Cut”. Jaki tytuł filmu? Batman na zdjęciu

Zack Snyder kontynuuje promowanie swojej reżyserskiej wersji filmu „Liga Sprawiedliwości”. Reżyser ujawnił właśnie potencjalny tytuł produkcji oraz zdradził kilka innych szczegółów na jej temat.

Snyder ponownie zaangażował się w zbiórkę pieniędzy na rzecz organizacji American Foundation for Suicide Prevention próbującej przeciwdziałać samobójstwom – przypomnijmy, że córka reżysera odebrała sobie życie, co spowodowało, że Snyder musiał wycofać się z prac na planie „Ligi Sprawiedliwości”. Pomóc w zebraniu pieniędzy na wspomnianą fundację mają nowe koszulki i bluzy przygotowany przez samego Zacka Snydera, które przy okazji promują także jego wersję filmu DC Comics.

Nowy wzór ubrań zdradza, jaki tytuł reżyser zamierza nadać filmowi określanemu do tej pory jako „Snyder Cut. Reżyser chce, żeby produkcja ukazała się pod tytułem: „Zack Snyder's Justice League”.

Reżyser ujawnił w ostatnich dniach również kilka nowych informacji na temat jego wersji „Ligi Sprawiedliwości” i pokazał nowe zdjecie przedstawiające Bena Afflecka w roli Batmana. Snyder potwierdził, że w jego filmie pojawia się Hal Jordan znany fanom DC Comics jako Zielona Latarnia oraz to, że jego wersja filmu nie jest jeszcze w pełni gotowa. Ujawniono natomiast, że w pełni gotowa jest ścieżka dźwiękowa do filmu Snydera, której autorem  jest oczywiście Junkie XL.

Ostatnio Snyder potwierdził natomiast, że czas trwania jego wersji filmu wynosi 214 minut.

7cwh2sqq.jpg

zack-snyder-jl-0.jpeg zack-snyder-jl-0.jpeg.png

źródło: Reddit.com / Comicbookmovie.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics