Sofia Hasmik w stałej obsadzie 2. sezonu „Superman & Lois”

The CW powoli przymierza się do realizacji drugiego sezonu „Superman & Lois”. W kolejnej serii odcinków superbohaterskiej produkcji na pierwszy plan wysunie się bohaterka grana przez Sofię Hasmik. Aktorka, która zaliczyła do tej pory epizodyczny występ w serialu, zyskała w kontekście drugiego sezonu awans do stałej obsady. 

Grana przez Hasmik dziennikarka Smallville Gazette, Chrissy Beppo ma odegrać w niezrealizowanych jeszcze odcinkach znacznie większą rolę, niż do tej pory. Przypomnijmy, że na chwilę obecną nie zakończyła się jeszcze emisja epizodów pierwszego sezonu. Najbliższy odcinek zobaczymy na HBO Go dopiero 14 lipca, zaś amerykańska data premiery finału sezonu została wyznaczona na 10 sierpnia

W serialu „Superman i Lois” w rolę najsłynniejszego superbohatera wciela się Tyler Hoechlin. W roli Lois pojawia się się Elizabeth Tulloch. Bohaterowie nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. W produkcji występują też Erik Valdez (Graceland), Jordan Elsas (Małe ogniska, Panic), Alexander Garfin (New Amsterdam), Inde Navarrette (Trzynaście powodów), Wolé Parks (All American) oraz Adam Rayner (Kochanki), a także Dylan Walsh (Bez skazy) i Emmanuelle Chriqui (Ekipa).

źródło: Comicbook / zdj. The CW