Sony potwierdza: Będzie „Venom 3” i kontynuacja „Pogromców duchów”

Studio Sony Pictures potwierdziło już oficjalnie, że przygotowuje dla widzów trzecią część filmowych przygód Venoma. Wygląda na to, że studio było zadowolone także z odbioru nowego filmu z serii „Pogromcy duchów”, ponieważ produkcja również doczeka się kontynuacji.

Tom Hardy powróci jako Venom

Podczas swojego panelu na CinemaCon – wydarzeniu dedykowanym właścicielom kin – studio Sony Pictures potwierdziło, że trwają już prace nad opracowaniem kolejnego filmu o Venomie. Nie powinno to jednak zbyt dziwić, bowiem dotychczasowe dwie produkcje okazały się sporymi hitami finansowymi. Pierwsza odsłona zebrała od widzów 856 mln dolarów, a druga, debiutująca w czasach pandemii, była w stanie zgromadzić na globalnym koncie ponad 502 mln dolarów. Jak na razie studio nie ujawniło żadnych szczegółów na temat produkcji. Możemy być jednak pewni, że w roli głównej powróci Tom Hardy. Początkowo spekulowano, że premiera filmu może zostać wyznaczona na 6 października 2023 roku, ale jak na razie trudno jednoznacznie określić, czy studio zdoła zrealizować projekt do tego czasu.

Będzie kontynuacja filmu „Pogromcy duchów. Dziedzictwo

Film „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”

Podczas CinemaCon przedstawiciele wytwórni ujawnili również, że zamierzają kontynuować rozwijanie świata „Pogromców duchów”. Zeszłoroczna produkcja o podtytule „Dziedzictwo” wreszcie okazała się udaną próbą wskrzeszenia popularnej marki i Sony zamierza to wykorzystać. Film zebrał z kas kin 197 mln dolarów i co najważniejsze spodobał się zarówno widzom, jak i krytykom. Póki co żadne szczegóły na temat nowego projektu nie zostały ujawnione. Głównych bohaterów w zeszłorocznej produkcji zagrali Carrie CoonFinn Wolfhard, Mckenna Grace oraz Paul Rudd.

zdj. Sony Pictrues