Sophie Cookson dołączy do Marka Wahlberga w filmie „Infinite”

Sophie Cookson znana fanom serii „Kingsman” rozpoczęła negocjacje dotyczące dołączenia do obsady filmu „Infinite”, którego reżyserem będzie Antoine Fuqua

Początkowo główną rolę w filmie miał zagrać Chris Evans, ale niedawno ogłoszono, że aktor musiał zrezygnować z roli z powodu napiętego harmonogramu. W jego miejsce do wcielenia się w głównego bohatera zatrudniony został Mark Wahlberg.

Film będzie adaptacją powieści pod tytułem „Reincarnationist Papers” autorstwa D. Eric Maikranza. Zdjęcia na planie mają wystartować jesienią, a do kin produkcja zawita 7 sierpnia 2020 roku.

Głównym bohaterem historii jest Evan Michaels, mężczyzna, którego nawiedzają wspomnienia z dwóch poprzednich wcieleń. Evan trafia w końcu na ślad tajnego stowarzyszenia Cognomina, które od lat gromadzi w swoich szeregach ludzi umiejących przywoływać swoje poprzednie wcielenia. Bohater chce dołączyć do grupy i móc wpływać na losy świata.

Scenariusz do filmu na podstawie powieści napisali Ian Shorr i John Lee Hancock, który zajął się wprowadzeniem poprawek do tekstu Shorra. Za reżyserię „Infinite” odpowiada Antoine Fuqua mający na swoim koncie takie filmy jak: „Dzień próby”, „Siedmiu wspaniałych” i „Bez litości 2”.

źródło: Variety.com / zdj. 20th Century Fox