Soundtrack z „WandaVision” trafił do muzycznego streamingu

Walt Disney Records udostępniło w sieci albumy ze ścieżką dźwiękową do każdego z udostępnionych odcinków „WandaVision”, najnowszego serialu Disney+. Soundtracki znajdziecie w najpopularniejszych muzycznych streamingach, w tym na Spotify.  

Wraz z cyfrowym debiutem ścieżki dźwiękowej, na profilu Marvel Music na Spotify ukazała się oficjalna playlista, która będzie co tydzień aktualizowana o nowe kompozycje pochodzące z następnych rozdziałów serii. Znajdziecie ją w tym miejscu. Za muzykę do „WandaVision” odpowiadają Christophe Beck („Kraina lodu 2”, „Ant-Man i Osa”) oraz Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez („Kraina lodu”). 

Na platformie Disney+ zadebiutowały już pierwsze 3 odcinki serialu „WandaVision”. Na serial złoży się 9 odcinków, a ostatni z nich zostanie wyemitowany 5 marca.

Obok wracających do swoich ról gwiazd Marvela, Elizabeth Olsen i Paula Bettany'ego, w serialu zagrali Teyonah Parris wcielająca się w dorosłą wersję Moniki Rambeau, którą po raz pierwszy widzieliśmy w filmie o przygodach Kapitan Marvel – wówczas była ona młodą córką najlepszej przyjaciółki Carol Danvers. Bohaterka pojawi się w serialu jako członkini organizacji SWORD, kosmicznego odpowiednika SHIELD. Drugą z istotnych bohaterek sportretowała Kathryn Hahn wcielająca się w sąsiadkę pary głównych bohaterów, ale najprawdopodobniej będzie tak naprawdę potężną czarownicą znaną jako Agatha Harkness, która najprawdopodobniej ma coś wspólnego z położeniem, w którym znaleźli się Wanda i Vision.

Naszą recenzję pierwszych odcinków znajdziecie w tym miejscu.

Zdj. Disney