„Spencer” – zobaczcie nowy plakat do filmu o księżnej Dianie z główną rolą Kristen Stewart

NEON pokazał nowy plakat do filmu pod tytułem „Spencer”. Produkcja opowiadająca historię księżnej Diany z Kristen Stewart w roli głównej trafi do kin tej jesieni.

Film opowie o jednym z weekendów na początku lat 90. ubiegłego wieku, podczas którego księżna Diana zrozumiała, że jej związek z księciem Karolem nie ma sensu i podjęła decyzję o rozwodzie. Cała akcja produkcji rozegra się na przestrzeni trzech dni świąt Bożego Narodzenia w posiadłości Windsorów w Sandringham. Data kinowego debiutu produkcji „Spencer” została wyznaczona na 5 listopada.

Reżyserią produkcji „Spencer” zajął się Pablo Larraín mający już doświadczenie w opowiadaniu historii o sławnych kobietach. Jednym z jego projektów jest trzykrotnie nominowany do Oscarów film „Jackie” z Natalie Portman w roli Jacqueline Kennedy.

Obok Kristen Stewart w obsadzie filmu są jeszcze: Olga Hellsing, Thomas Douglas, Timothy Spall („Mr. Turner”), Sally Hawkins („The Shape of Water”), Jack Farthing i Sean Harris („Mission: Impossible - Fallout”).

3BE5D9EF-0349-4548-87CE-74CF50A8A00B.jpeg

zdj. NEON