Spider-Gwen na nowym kadrze z animacji „Spider-Man: Poprzez multiwersum”

Do sieci wypłynął nowy kadr z wyczekiwanej pełnometrażowej animacji  „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Tym razem na łamach Empire pojawił się wgląd w postać Spider-Gwen (Hailee Steinfeld). 

W sequelu animowanego widowiska Christophera Millera i Phila Lorda ponownie skupimy się na losach Milesa Moralesa (Shameik Moore) oraz Spider-Gwen/Gwen Stacy. Bohaterowie, których poznaliśmy w oscarowej animacji z 2018 roku ruszą w niebezpieczną podróż po multiwersum wraz z drużyną składającą się z zupełnie nowych Spider-herosów. W roli naczelnego villaina filmu zobaczymy Spota (w tej roli Jason Schwartzman). 

Przez produkcję przewinie się też grupa Spider-Forces, którą dowodzi Spider-Man 2099 (Oscar Isaac). W obrazie zobaczymy też m.in. Spider-Punka (Daniel Kaluuya), Spider-Woman (Issa Rae) czy znanego z poprzedniej odsłony Petera B. Parkera (Jake Johnson).

Akcja filmu „Spider-Man: Poprzez Multiwersum” ma rozgrywać się na przestrzeni co najmniej pięciu odmiennie stylistycznie uniwersów, wśród których znalazły się takie lokacje jak Ziemia-65, New London czy Nueva York z komiksów o Spider-Manie 2099.

W podróż „Poprzez Multiwersum” wybierzemy się już 2 czerwca.

Spider-Gwen.JPG 

Zdj. Sony Pictures