Spider-Man będzie miał kłopoty? Powstaje film o kultowej grupie złoczyńcow!

Filmowy świat Spider-Mana rozwijany przez studio Sony Pictures ma w końcu doczekać się filmu o legendarnej grupie złoczyńców. Z najnowszych informacji wynika, że wytwórnia pracuje nad kinową produkcją opowiadającą o zespole Sinister Six.

Przeciwnicy Spider-Mana stworzą własną drużynę? Film Sinister Six w planach

O utworzeniu filmowej wersji popularnego zespołu złoczyńców znanego z komiksów Marvela mówi się już od kilku lat. Dyskusje na temat pojawienia się złowrogiej grupy przybrały na sile przed premierą filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Widzowie zastanawiali się wówczas, czy mający pojawić się na ekranie przeciwnicy Pajączka stworzą formalną grupę Sinister Six, ale ostatecznie skończyło się tylko na krótkotrwałym sojuszu słynnych złoczyńców. Temat słynnego zespołu powrócił później przy okazji filmu „Morbius”. Jego główny gwiazdor, czyli Jared Leto otwarcie sugerował, że pojawienie się multiwersum ułatwia złoczyńcom możliwość stworzenia wspólnej drużyny

sinister six film kto sie pojawi

Z najnowszych przecieków wynika, że Sony Pictures chce faktycznie doprowadzić do utworzenia grupy Sinister Six w ramach samodzielnego filmu. Jak donosi DanielRPK, który ostatnio jako pierwszy poinformował o castingu Pedro Pascala do filmu o Fantastycznej czwórce, w siedzibie Sony trwają obecnie prace nad filmem „Sinister Six”, w którym mają pojawić się postacie znane ze spin-offów „Spider-Mana”. W grupie powinni znaleźć się w takim układzie: Venom (Tom Hardy), Sęp (Michael Keaton) i wspomniany Morbius (Jared Leto) lub Kraven (Aaron Taylor-Johnson), który dopiero ma zadebiutować we własnym filmie w przyszłym roku.

Kwestią otwartą pozostaje też udział złoczyńców znanych z poprzednich filmów o Spider-Manie. Studio może sięgnąć po postacie obecne w ostatniej produkcji o Spider-Manie, czyli Doktora Octopusa (Alfred Molina), Zielonego Goblina (Willem Dafoe), Electro (Jamie Foxx), a także Sandmana i Lizarda.

zdj. Sony Pictures / Marvel