„Spider-Man: Daleko od domu” w listopadzie na Blu-ray i DVD – znamy szczegóły

6 listopada do polskich sklepów trafią wydania Blu-ray i DVD z filmem Spider-Man: Daleko od domu”, w którym główne role zagrali Tom Holland, Jake Gyllenhaal, ZendayaSamuel L. Jackson. Oprócz daty premiery poznaliśmy właśnie okładkę wydania oraz jego specyfikację.

Za dystrybucję na polskim rynku odpowiada Imperial Cine Pix, który przygotował przynajmniej dwa wydania na Blu-ray i DVD – na niebieskim krążku film otrzyma standardową edycję w plastikowym opakowaniu, a na DVD ukaże się w formie digi-booka. Obecność wydania 4K UHD na polskim rynku nie została jeszcze potwierdzona, ale możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że będzie ono dostępne w sprzedaży wspólnie z edycjami Blu-ray i DVD.

Płyta Blu-ray zagwarantuje nam oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD Master Audio 7.1, polskie napisy oraz polską ścieżkę dźwiękową — najprawdopodobniej będzie to dubbing w formacie Dolby Digital 5.1. Na płycie znajdziemy także ponad godzinę materiałów dodatkowych.

O filmie

Po wydarzeniach ukazanych w „Avengers: Koniec gry” Peter Parker (Tom Holland) powraca w nowym filmie „Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz przyjacielski superbohater z sąsiedztwa postanawia przyłączyć się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty w ich wyprawie na europejskie wakacje. Jego plan porzucenia kostiumu Spider-Mana na kilka tygodni pali jednak na panewce, gdy decyduje się - wprawdzie z oporami - pomóc Nickowi Fury’emu (Samuel L. Jackson) odkryć sekret tajemniczych ataków żywiołaków. Spider-Man i Mysterio (Jake Gyllenhaal) łączą siły, by powstrzymać spustoszenie ogarniające kontynent. Czeka ich jednak wiele niespodzianek, jako że nic nie jest takim, jakim się wydaje.

Materiały dodatkowe

  • Nowy film krótkometrażowy „Peter’s to-do list” - Petera lista rzeczy do zrobienia
  • Reportaże: 
    - Far far far from home
    - Suit up
    - Fury &Hill
    - Thank you, Mrs. Parker

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Imperial CinePix

Data wydania

06.11.2019

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

129

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD MA 7.1 angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 (dubbing) i napisy

źródło: Empik.com / Imperial Cine Pix / zdj. Sony Pictures / Marvel