Najnowszy film o Spider-Manie w końcu zmierza do streamingu! Co z premierą na Netflix?

Jeden z największych kinowych przebojów tego roku w końcu doczeka się premiery w streamingu. Wiemy już, kiedy film „Spider-Man: Poprzez multiwersum” dostępny będzie do obejrzenia na platformie HBO Max. Czy film trafi też do serwisu Netflix? Odpowiadamy.

Spider-Man: Poprzez multiwersum” – premiera na HBO Max. Czy pojawi się na Netflix?

W tym roku widzowie zawiedli się na filmowym uniwersum Marvela, ale świetną rozrywkę miłośnikom superbohaterskich produkcji zapewniła inna z kinowych premier. Na początku czerwca swoją premierę miał film „Spider-Man: Poprzez multiwersum” będący jedną z najlepiej ocenianych produkcji superbohaterskich ostatnich lat. W sierpniu film zawitał do serwisów VOD, a teraz możemy już ujawnić, kiedy pojawi się w streamingu.

Komiksowa produkcja od studia Sony Pictures od 17 sierpnia dostępna jest w sklepach VOD, ale jeśli czekacie na to, aż pojawi się w jednym z serwisów streamingowych, aby obejrzeć ją bez dodatkowych opłat, to przychodzimy z dobrymi wiadomościami. Film „Spider-Man: Poprzez multiwersum” trafi do oferty platformy HBO Max jeszcze przed końcem 2023 roku. Stanie się to w okolicach 24 grudnia. Jeśli jednak czekacie na premierę w serwisie Netflix, to musicie uzbroić się w zdecydowanie większe nakłady cierpliwości.

W Polsce na mocy specjalnego kontraktu filmy od Sony Pictures w pierwszej kolejności pojawiają się w ofercie serwisu od HBO, a dopiero później lądują na platformie Netflix. Ostatnio jeszcze przed premierą w serwisie Netflix filmy tego studia pojawią się w naszym kraju w katalogu Prime Video. Możemy się zatem spodziewać, że na przełomie maja i czerwca film trafi do serwisu Amazona, a dopiero pod koniec 2024 roku stanie się dostępny dla widzów Netfliksa.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Sony Pictures