Spider-Man Uniwersum w maju na Blu-ray - znamy szczegóły

10 maja do polskich sklepów trafią wydania Blu-ray z animacją Spider-Man Uniwersum”. Oprócz daty premiery poznaliśmy właśnie okładkę wydania oraz jej specyfikację.

Za dystrybucję polskiego wydania odpowiada Imperial Cine Pix. Jak na razie otrzymaliśmy potwierdzenie, że Spider-Man Uniwersum” dostępny będzie w dwóch wydaniach na Blu-ray i DVD – na niebieskim krążku film otrzyma standardową edycję w plastikowym opakowaniu, a na DVD ukaże się w formie bookletu. Płyta Blu-ray zagwarantuje nam oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD Master Audio 5.1, polskie napisy oraz dubbing w formacie Dolby Digital 5.1.

O filmie

Phil Lord i Christopher Miller, twórcy filmów Lego: Przygoda i 21 Jump Street, połączyli swe umiejętności, by stworzyć film absolutnie wyjątkowy, m.in. poprzez użycie przełomowych technik animacji. Spider-Man: Uniwersum przedstawia przygody nastolatka z Brooklynu - Milesa Moralesa, który właśnie przeniósł się do prywatnej szkoły na Manhattanie i próbuje się odnaleźć w nowym środowisku. Jego życie komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zostaje ukąszony przez radioaktywnego pająka i uzyskuje Spider-Moce... Tymczasem arcyłotr, Kingpin, otwiera portal do alternatywnych Spider-Versów, przez który obcy Spider-Meni przedostają się w okolice Brooklynu.

Materiały dodatkowe

  • W hołdzie Stanowi Lee i Steve’owi Ditko
  • Głosy w komiksie - dobór obsady
  • „Sunflower" - Post Malone, Swae Lee - teledysk
  • „Familia" - Nicki Minaj, Anuel AA, Bantu - teledysk
  • Komentarze twórców
  • Nowa Krótkometrażówka „Caught In A Ham”

źródło: Imperial Cine Pix / zdj. Sony Pictures