Spin-off cyklu „Sonic: Szybki jak błyskawica” powinien zadowolić fanów. Pokazano zwiastun

Nim bohaterowie filmów „Sonic: Szybki jak błyskawica” powrócą w trzeciej odsłonie, fani cyklu otrzymają okazję, by zapoznać się z serialowym spin-offie. Produkcja zatytułowana „Knuckles” z Idrisem Elbą wracającym w tytułowej roli doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna. Potwierdzono też datę premiery.

Akcja serialu będzie osadzona przed wydarzeniami z trzeciej odsłony filmowej serii i opowie o tym, jak Knuckles próbuje wyszkolić Wade'a na swojego protegowanego i nauczyć go drogi wojownika Echidna. Jako głównych scenarzysta i producent nad serialem czuwa John Whittington, który pracował nad scenariuszem do ostatnich filmowych przygód Sonica. Pilotażowy odcinek wyreżyserował Jeff Fowler pracujący jako reżyser przy obu częściach filmów.

Sprawdź też: Powraca „Niezwyciężony”! Data premiery finałowych odcinków 2. sezonu potwierdzona

„Knuckles” – kiedy premiera nowego serialu ze świata Sonika?

Poza Idrisem Elbą w obsadzie serii znalazł się także Adam Pally („Happy Endings”, „The Mindy Project”) znany z drugiego filmu z roli Wade’a Whipple'a, Edi Patterson („The Righteous Gemstones”), Julian Barratt („Mindhorn”), Scott Mescudi („Don't Look Up”) i Ellie Taylor („Ted Lasso”). Gościnne występy zaliczą z kolei Rory McCann („Gra o Tron”) i Tika Sumpter. W Sonika i Tails ponownie wcielają się Ben Schwartz i Colleen O'Saughnessey.

Premiera serialu w ofercie platformy streamingowej Paramount+ dokładnie 27 kwietnia. W Polsce produkcję zobaczymy najpewniej w ramach serwisu SkyShowtime, ale nie wiemy jeszcze, czy dojdzie do tego w tym samym terminie, co za oceanem.

zdj. Paramount Pictures