Stało się! Jeffrey Dean Morgan zagra w czwartym sezonie serialu „The Boys”

Chwilę po tym, jak ogłoszono rozpoczęcie prac na planie czwartego sezonu serialu „The Boys” na fanów serialu spadła castingowa bomba. Do obsady nowych odcinków dołączył Jeffrey Dean Morgan, który łączony był z popularnym serialem już od dwóch lat.

Jeszcze w lipcu 2020 roku twórca serialu, Eric Kripke ujawnił, że prowadzi rozmowy z Jeffreyem Deanem Morganem, który miałby dołączyć do obsady trzeciego sezonu i zagrać jednego z nowych bohaterów. Ostatecznie aktor nie znalazł się w obsadzie trzeciej serii, ale twórcy znaleźli dla niego miejsce w czwartym sezonie. Oficjalnie ogłoszono, że Jeffrey Dean Morgan będzie stałym członkiem obsady nowych odcinków „The Boys”. Szczegóły na temat bohatera, w którego wcieli się Morgan, nie zostały na razie ujawnione.

Sprawdź też: Premiery Disney+ na wrzesień – „Andor”, „Stary człowiek”, „Thor: Miłość i grom” i inne.

Pierwszy raz aktor, znany doskonale widzom seriali „Supernatural” i „The Walking Dead”, wyraził zainteresowanie dołączeniem do obsady serialu jeszcze w 2019 roku. Przez lata harmonogram jego prac nie zgrywał się jednak ze zdjęciami do „The Boys”, ale to już przeszłość. Aktorowi udało się w końcu znaleźć miejsce w swoim grafiku i ponownie pojawi się w projekcie, za który odpowiada Eric Kripke. Panowie przez lata pracowali wspólnie przy wspomnianym serialu „Supernatural”. Tym samym Morgan będzie kolejnym już aktorem z produkcji The CW, który zasili obsadę „The Boys”. W trzecim sezonie do produkcji dołączył Jensen Ackles. W obsadzie serialu znaleźli się też Jim Beaver, Nathan Mitchell, Adrian Holmes, Alvina August, Kai Bradbury, Isaiah Adam, Christian Keyes oraz Lesley Nicol.

Premiery czwartego sezonu „The Boys” możemy spodziewać się w okolicach końcówki 2023 roku, bądź w pierwszych miesiącach 2024.  Do obsady czwartego sezonu dołączyły już Valorie Curry („Blair Witch”) oraz Susan Heyward („Poltergeist”). Ponadto Cameron Crovetti (Ryan, czyli ekranowy syn Homelandera) awansował do miana aktora regularnego. W głównych rolach, poza Starrem, powrócą Jack Quaid, Karl Urban, Erin Moriarty i Chace Crawford.

zdj. Prime Video / AMC