„Stargirl” – zwiastun i opis czwartego odcinka

Od wtorku na platformie HBO GO możecie oglądać trzeci odcinek nowego serialu superbohaterskiego pod tytułem „Stargirl”. Jak zapowiada się kolejny epizod, który zobaczymy w przyszłym tygodniu? Zobaczcie jego zwiastun i poznajcie opis fabuły.

Czwarty odcinek pod tytułem Wildcat” będzie można oglądać w Polsce 9 czerwca  za pośrednictwem platformy HBO GO. Za jego reżyserię odpowiada Rob Hardy, a scenariusz stworzył James Dale Robinson. Serial dostępny jest z polską wersją językową w postaci lektora i napisów.

Po tym, jak Courtney (Brec Bassinger) zdaje sobie sprawę z tego, że potrzebuje pomocy, postanawia znaleźć nowych rekrutów do Justice Society of America. Pierwszą z kandydatek staje się Yolandy (Yvette Monreal). W tym czasie Pat (Luke Wilsona) nabiera podejrzeń po dziwnej rozmowie z jednym z mieszkańców miasta.

Pierwszy sezon „Stargirl” będzie liczył 13 odcinków i opowie o przygodach młodej uczennicy liceum Courtney Whitmore, która stanie się inspiracją dla innych superbohaterów do stworzenia grupy Justice Society of America. Główną bohaterkę zagrała  Brec Bassinger, w obsadzie serialu są również Luke Wilson, Amy Smart i Joel McHale.

zdj. DC Universe / Warner Bros.