„Stargirl” – zwiastun i opis ósmego odcinka

Od wtorku na platformie HBO GO możecie oglądać siódmy odcinek nowego serialu superbohaterskiego pod tytułem „Stargirl”. Jak zapowiada się kolejny epizod, który zobaczymy w przyszłym tygodniu? Zobaczcie jego zwiastun i poznajcie opis fabuły.

Ósmy odcinek pod tytułem Shiv Part Two” będzie można oglądać w Polsce 7 lipca  za pośrednictwem platformy HBO GO. Za jego reżyserię odpowiada Geary McLeod, a scenariusz stworzyła Paula Sevenbergen. Serial dostępny jest z polską wersją językową w postaci lektora i napisów.

Po tym, jak Courtney (Brec Bassinger) wpada w kłopoty po nieoczekiwanej konfrontacji, Pat (Luke Wilson) decyduje się na złożenie wizyty Barbarze (Amy Smart). Tymczasem Cindy (Meg DeLacy) po nieudanej akcji szuka pocieszenia u ojca. Yolanda (Yvette Monreal), Beth (Anjelika Washington) i Rick (Cameron Gellman) prowadzą w tym czasie dochodzenie w sprawie jednego z ich kolegów z klasy.

Pierwszy sezon „Stargirl” będzie liczył 13 odcinków i opowie o przygodach młodej uczennicy liceum Courtney Whitmore, która stanie się inspiracją dla innych superbohaterów do stworzenia grupy Justice Society of America. Główną bohaterkę zagrała Brec Bassinger, w obsadzie serialu są również Luke Wilson, Amy Smart i Joel McHale.

zdj. DC Universe / Warner Bros.