Strefa kwarantanny i spojrzenie na serialową Ellie – nowe zdjęcia z planu serialu „The Last of Us”

W kanadyjskim Calgary trwają prace na planie serialowej adaptacji gry „The Last Of Us”. Do sieci trafiła nowa porcja zdjęć z planu, na których możemy zobaczyć, jak prezentują się postapokaliptyczne ulice Bostonu. Swoje nowe zdjęcie udostępniła także Bella Ramsey wcielająca się w serialową Ellie.

Stacja HBO zakończyła niedawno prace nad pierwszym odcinkiem serialu, który wyreżyserowała Kantemir Balagov. Prace na planie „The Last of Us” wystartowały w lipcu i mają potrwać aż do czerwca 2022 roku. Reżyserami pozostałych odcinków produkcji HBO będą Jasmila Žbanić oraz Ali Abbasi. Udostępnione zdjęcia z planu ponownie pokazują, jak prezentują się opuszczone ulice Bostonu, miasta, w którym rozpocznie się opowiadana historia.

Akcja „The Last Of Us” zabiera nas do 2033 roku i rozgrywa się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych na 20 lat po wybuchu epidemii, która pozbawiła życia znaczną część populacji. Głównym bohaterem historii jest Joel, który na początku wybuchu epidemii stracił córkę, a teraz podejmuje się zadania eskorty nastoletniej dziewczynki o imieniu Ellie do grupy ludzi z organizacji Świetlików.

W obsadzie serialu „The Last of Us”Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Nico Parker (Sarah Miller), Merle Dandridge (Marlena), Anna Torv (Tess), a także Jeffrey Pierce, Murray Bartlett i Con O'Neil.

zdj. Naughty Dog