„Sukcesja” sezon 3. – zwiastun piątego odcinka

Trzeci sezon serialu „Sukcesja” zaczyna nabierać rozpędu. W nocy na HBO i HBO GO zadebiutował czwarty już epizod nowej serii, a amerykańska stacja pokazała zwiastun piątego odcinka, który zadebiutuje w przyszły poniedziałek. Zobaczcie, jak zapowiada się następny rozdział w komplikującej się walce Kendalla i Logana.

Piąty odcinek pod tytułem „Retired Janitors of Idaho” zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 14 listopada. W Polsce będziemy mogli zobaczyć go równo z premierą w USA, czyli 15 listopada o godzinie 03:00 na HBO GO i HBO. Czwarty odcinek nowej serii zostanie ponownie wyemitowany dzisiaj o godzinie 20:10 na antenie polskiego kanału HBO, w każdej chwili możecie go również zobaczyć w serwisie streamingowym stacji.

Kendall i wspólnie z zespołem Waystar łączą siły podczas dorocznego zgromadzenia udziałowców. Tymczasem u Logana pojawiają się problemy zdrowotne.

Reżyserią piątego odcinka zajął się Kevin Bray. Za scenariusz odpowiadają Tony Roche i Susan Soon He Stanton.

zdj. HBO