„Sukcesja” – zdjęcia z drugiego odcinka 2. sezonu. Jak wypadła oglądalność?

Serialowa historia rodziny potentata medialnego z USA granego przez Briana Coxa powróciła w tę niedzielę z drugim sezonem. Produkcja HBO pod tytułem „Sukcesja” zdobyła niedawno pięć nominacji do nagród Emmy, a dzisiaj wiemy, że premierowy odcinek nowej serii zaliczył świetny wynik oglądalności. Pojawiła się też galeria zdjęć z drugiego epizodu.

Pierwszy odcinek nowego sezonu zobaczyło na antenie HBO i na platformach streamingowych 1,2 mln widzów. W stosunku do premierowego odcinka serialu jest to wzrost o 32% – 918 tys. widzów oglądało pierwszy odcinek debiutanckiej serii i wzrost o 22% względem finałowego epizodu pierwszego sezonu – oglądało go 997 tys. widzów.

Jeśli natomiast chodzi o średnią oglądalność na antenie HBO, to pierwszy odcinek drugiej serii oglądało 612 tys. widzów. Jest to wzrost o 5% względem premierowego odcinka pierwszej serii, co pokazuje, że większość przewagi, którą wypracował sobie pierwszy odcinek drugiego sezonu, pochodzi z platform streamingowych. Najchętniej oglądanym odcinkiem na antenie HBO cały czas pozostaje ostatni odcinek pierwszej serii, który zobaczyło 730 tys. widzów.

Drugi odcinek pod tytułem Vaulter” zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 18 sierpnia. W Polsce będziemy mogli zobaczyć go równo z premierą w USA, czyli 19 sierpnia o godzinie 03:00 na HBO GO i HBO. Pierwszy odcinek w każdej chwili możecie zobaczyć w serwisie streamingowym stacji.

W obsadzie 2. sezonu serialu wystąpili:  Brian Cox, Jeremy Strong, Hiam Abbass, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Natalie Gold, Peter Friedman i Rob Yang.

Succession-Season-2-Episode-2-1.jpg

Succession-Season-2-Episode-2-3.jpg

Succession-Season-2-Episode-2-5.jpg

Succession-Season-2-Episode-2-4.jpg

Succession-Season-2-Episode-2-2.jpg

źródło: Deadline.com / zdj. HBO